Перейти до основного вмісту

Автошкола Половки

Надіслав: admin , дата: вт, 02.02.2021 - 23:27
Image
Автошкола Половки

Вже більше 10 років ми професійно готуємо водіїв всіх категорій. Завдання нашої автошколи - не тільки навчання водінню, але і професійна підготовка до умов на українських дорогах. Висококваліфіковані викладачі та інструктори, сучасна технічна база, оснащення, методика навчання підвищують ефективність процесу навчання, допомагають отримати не просто базові навички водіння, а стати справжнім професіоналом. Наша автошкола вчить, відпрацьовує і закріплює навички безпечного водіння автомобіля. Після завершення курсу водіння Ви будете вільно і впевнено почувати себе за кермом, безпечно керувати будь-яким авто.

Інструктор автошколи «Половки» - це майстер водіння, чудовий вчитель, тонкий психолог. Він допоможе Вам впоратися з природним страхом на дорозі, набути впевненості в своїх силах. За плечима кожного інструктора багаторічний досвід і сотні вдячних учнів.

Багато хто вважає, що купити права - це простий і швидкий спосіб отримати доступ до водіння автомобіля. Але сумна статистика показує, що більшість ДТП відбувається з вини саме таких «учнів»!

Досвід водіння приходить лише з часом. Але ми впевнені, він повинен базуватися на міцних знаннях і відпрацьованої техніки. Цей принцип лежить в основі навчання в автошколі «Половки». 85% учнів приходить в нашу автошколу за рекомендацією знайомих. Це і є яскравим доказом нашого професіоналізму і якості викладання.

Автошкола підготовка водіїв категорій A, B, C, D, E
Курси водійські

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, провулок Латышева 13
Average: 4 (1 голосувати)
Категорія
Підкатегорія
Хеш Теги
уроки керування авто
навчальна їзда
    Коментарі