Перейти до основного вмісту

будівництво

Економтеплоком

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 13:34

ТОВ 'Економтеплоком' - компанія, яка спеціалізується на виготовленні балконів, лоджій, французьких балконів, балконних рам під ключ, розширенні зварюванні, виготовленні жалюзі, ролет, москітних сіток, захисних штор, корпусних меблів, вікон, дверей, а також на будівництві каркасних еко-будинків та

Комбінат виробничих підприємств

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 11:02

ПрАТ "Комбінат виробничих підприємств" - це великий виробничий комплекс, що спеціалізується на виробництві та продажу будівельних матеріалів, включаючи бетон, цементний розчин, залізобетонні вироби, арматурні каркаси, дерево, дошку, брус, вагонку, столярні вироби та пиломатеріали.

ПП "Карт"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:35

Компанія "ПП "Карт" спеціалізується на будівництві, проектуванні та монтажі мереж зв'язку. Наш досвід та професіоналізм гарантує якісне виконання будь-яких завдань у цій сфері.

Полтавський облавтодор, ДП / ТОВ "ДАК"

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:33

Полтавський облавтодор, ДП / ТОВ "ДАК" є провідною компанією в Україні, що здійснює будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг. Наша компанія має багаторічний досвід у цій галузі та гарантує високу якість виконаних робіт.

Управління капітального будівництва

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:33

Управління капітальним будівництвом - це важливий процес, що вимагає професійного підходу та уваги до деталей. Наша компанія гарантує надійне планування, координацію та нагляд за будівельними проектами, забезпечуючи їх вчасне виконання та відповідність бюджету.

Кременчуцьке управління механізації будівництва зат - Дільниця №3

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:28

Кременчуцьке управління механізації будівництва зат - Дільниця №3 є сучасним підприємством, яке здійснює різноманітні будівельні роботи на території міста Полтава та Полтавської області. За довгі роки своєї діяльності ми зарекомендували себе надійним та професійним партнером у сфері будівництва.

ТОВ "Полтавський ДСК"

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 20:09

Лезниківський тротуарна виготовлення - це компанія, яка спеціалізується на виготовленні та продажу блоків для стін. Ми також маємо відділ продажу житла, де ви можете знайти все необхідне для будівництва вашого майбутнього дому. Наша адреса: місто Полтава, вулиця Ливарна, 8.

ТзДВ "Полтаватрансбуд"

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 19:04

ТзДВ "Полтаватрансбуд" - це будівельна компанія, що спеціалізується на широкому спектрі будівельних послуг. Наша компанія виконує будівництво житлових будинків, проводить ремонтно-будівельні роботи, займається проектуванням та надає інженерні послуги.