Перейти до основного вмісту

Евротрубпласт

Надіслав: admin , дата: вт, 01.23.2018 - 22:18
Image
Евротрубпласт

На сьогоднішній день до складу Української частини Групи Radius Systems входять два підприємства – ТД «Євротрубпласт»і Калуський трубний завод (КаТЗ).

ТД "Євротрубласт" є керуючою компанією Групи Radius Systems на території України, основними завданнями якої є організація торгового процесу для всього спектру продукції Групи, проектно-технічний супровід об'єктів з використанням полімерних труб у галузі водопостачання, каналізації і газопостачання, а також управління виробничими підрозділами РТЗ і КаТЗ.

Калуський трубний завод – володіє потужностями з виробництва одношарових, багатошарових поліетиленових труб та труб з захисним покриттям для водопостачання та газопостачання діаметром 16-630 мм, двошарових гофрованих труб Корсис діаметром 63 – 250 мм для каналізаційних мереж. Потужність виробництва становить 10 тис. т пластикових труб на рік.

На європейському просторі Група Radius Systems є визнаним лідером з виробництва полімерних труб, фітингів, зварювального обладнання та супутніх їм матеріалів і виробів.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Європейська, 225
Average: 5 (1 голосувати)
geolocation
49.5657558, 34.4973481
    Коментарі