Перейти до основного вмісту

фінанси

Управління з економічних питань

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:35

Управління з економічних питань надає комплексні консультації з питань фінансового управління, інвестиційного планування та стратегічного розвитку бізнесу.

Територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:33

Територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку знаходиться за адресою: місто Полтава, вулиця Соборності, 45. Управління відповідає за регулювання фондового ринку і надання інвесторам необхідної інформації щодо цінних паперів та фінансових інструментів.

Головне управління державної казначейської служби України в Полтавській області

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:20

Головне управління державної казначейської служби України в Полтавській області забезпечує ефективне управління фінансовими ресурсами, контроль за їхнім рухом та виконанням бюджетних програм. Організація здійснює широкий спектр фінансових послуг для відповідних органів та підприємств.

Головне фінансове управління

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:20

Головне фінансове управління забезпечує ефективне управління фінансовими ресурсами організації, управлінням бюджетом, плануванням та аналізом витрат.

Фінансове управління Шевченківського району

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 22:18

Фінансове управління Шевченківського району забезпечує фінансовий контроль і планування бюджетних видатків для забезпечення функціонування громади. Наші спеціалісти здійснюють облік та звітність згідно з установленими нормами та законодавством.

Управління Державної казначейської служби України в Полтавському районі

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 22:11

Управління Державної казначейської служби України в Полтавському районі займається забезпеченням ефективного управління державними фінансами у районі. Наша команда професіоналів забезпечує надійний розрахунково-касове обслуговування, контроль за виконанням бюджету та багато іншого.

Податкова поліція

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 22:08

Податкова поліція займається контролем оподаткування та забезпеченням дотримання податкового законодавства. Вони проводять ревізії діяльності підприємств та громадян, контролюють виплату податків та штрафів.

Податкова інспекція в місті Полтава

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 22:08

Податкова інспекція в місті Полтава займається оподаткуванням фізичних та юридичних осіб. Надає послуги з приймання ідентифікаційних кодів, стягнення податкового збору, а також обслуговування платників податків та індивідуальних підприємців.

Ломбард Скарбниця

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 20:10

Ломбард "Скарбниця" - надає послуги з оцінки та надання позик під заставу золота та техніки. Наші відділення знаходяться за адресами: вулиця Івана Мазепи, 26, місто Полтава; Європейська, 35 (Фрунзе); Небесної Сотні, 61 (Леніна).

Ломбард 'Добробут'

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 19:04

Ломбард 'Добробут' - це організація, що надає послуги з кредитування під заставу різних цінностей. Наш ломбард розташований у місті Полтава. Ми пропонуємо швидкі та вигідні умови кредитування та гарантуємо конфіденційність угод. Звертайтеся до нас за адресою місто Полтава.