"Гранітний двір" - Вироби з граніту

Надіслав: redaktor , дата: сб, 06.27.2020 - 13:51

«Гранітний двір» є провідним виробником гранітних виробів в Україні. На початку своєї історії наше підприємство вело тільки торгову діяльність, але в процесі розвитку трансформувалося в виробничо-складський комплекс. За час роботи на ринку каменеобробки накопичений великий досвід у виробництві будівельних, декоративних і ритуальних виробів.

За час свого розвитку накопичена серйозна клієнтська база в різних регіонах України, а також за її межами. Цього ми домоглися завдяки якості, організованої роботи з клієнтами і сервісу, який виключав непорозуміння між замовником і виконавцем. Надійне обладнання та професійний колектив дає можливість виконати найвитонченіший замовлення в короткі терміни і без втрати якості.

Ми прагнемо до виконання замовлень найвищої якості, щоб наші клієнти не тільки залишилися задоволені нашою роботою, але і радили послуги нашого підприємства для свого оточення.

Ми завжди прагнемо до розвитку і чекаємо нових цікавих проектів. Сподіваємося, що знайомство з нашою фірмою принесе Вам тільки позитивні емоції і переросте у взаємовигідну співпрацю

Пам'ятники з граніту виготовлення, продаж
Плитка облицювальна з граніту виготовлення, продаж
Бруківка з граніту виготовлення, продаж
Бордюри, поребрики, сходи з граніту виготовлення, продаж
Вироби з граніту підвіконня, столи, лавочки, перила, каміни, картини, фонтани, вази виготовлення

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Яківчанська, 9а
  • Email ales.grandvir@gmail.com
Категорія
будівництво
Підкатегорія
Вироби з граніту