Перейти до основного вмісту

Кав'ярня Pecher's в Полтаві на поділлі

Надіслав: redaktor , дата: сб, 02.03.2024 - 23:11
Image
Кав'ярня Pecher's (Пічерс)

Кав'ярня Picher's в Полтаві на поділлі - це затишне та сучасне місце, де ви можете насолодитися свіжою та ароматною кавою. Наш заклад пропонує широкий вибір напоїв та солодких випічки. Тут ви зможете розслабитися та насолодитися приємною атмосферою, а також скористатися безкоштовним Wi-Fi. Завітайте до нас за адресою: вулиця Анатолія Кукоби, 47, місто Полтава.

У кав'ярні Picher's ми прагнемо створити для наших клієнтів максимально комфортні умови. Наші бариста вміють готувати каву з найкращих сортів кавових зерен, щоб кожна чашка була справжнім шедевром. Ми також дбаємо про те, щоб наші клієнти мали змогу скуштувати різноманітні солодощі, які ідеально підійдуть до поданої кави.

У нашому закладі ви можете не лише насолодитися чудовими напоями, але й провести час з користю. Ми забезпечуємо безкоштовний доступ до Wi-Fi, щоб ви могли працювати або навчатися в затишній атмосфері нашої кав'ярні. Також ми пропонуємо різноманітні розважальні заходи та події для наших постійних клієнтів, щоб кожен візит до Picher's був особливим.

Контакти організації
  • Адреса вулиця Анатолія Кукоби, 47, місто Полтава
Голоси відсутні
Категорія
Підкатегорія
geolocation
49.582593487756, 34.580615330945
    Коментарі