Перейти до основного вмісту

Хейло Оксана - тамада в Полтаві

Надіслав: redaktor , дата: ср, 01.01.2020 - 21:15
Image
Хейло Оксана - тамада в Полтаві

Вас вітає провідна весільних та інших урочистостей ОКСАНА.
Я щиро рада вашому візиту!
Для мене робота ведучої - це не тимчасове заняття ... навіть не захоплення. Це моє життя!
Попереду вас чекає радісна подія - весілля, ювілей, день народження, презентація, корпоратив.
Як професійної ведучої з 14-ти річним досвідом роботи буду рада Вам допомогти.
Яким повинен бути свято?
Звичайно веселим, яскравим, легким, стрімким, незабутнім.
Я вкладаю всі свої сили і вміння і роблю все для того, щоб гості, що побували на святі з моєю участю, вважали цей захід найкращим, на якому вони коли-небудь бували.
Я неодмінно вислухаю всі ваші побажання, переваги, ми обговоримо індивідуальний сценарій, конкурсну програму.

Я дуже постараюся втілити всі ваші мрії в життя!

https://www.youtube.com/watch?v=WgNsHImO1i8

Про себе
З Вашого дозволу я розповім трохи про себе і про те, з чого починалася моя кар'єра ведучої ...
За життя я життєрадісний, товариський і творча людина. Творчістю займаюся, скільки себе пам'ятаю ...
Починаючи з дитячого садка, складала і розповідала вірші .. Заспівати пісеньку, станцювати - не становило особливих труднощів. Ніколи не соромилася бути в центрі уваги і завжди була завзятою активісткою.

У шкільні роки - я масовик-витівник. Саме в той час я стала активно проявляти організаційні та режисерські здібності. Хоч і закінчила школу із золотою медаллю, заучки ніколи не була. З легкістю могла організувати що завгодно. Дуже любила і люблю наш «Г» клас і нашу 32 школу.

У студентські роки (які пройшли в ПДПІ ім. Короленка) провела своє перше весілля на прохання сусідів і, чесно кажучи, не пам'ятаю як це було. В цей же час почалася моя робота в дитячих оздоровчих таборах, яка триває і донині. Починала вожатою, працювала старшим вихователем, культорганізатором. Табір, на мій погляд, це джерело творчих ідей. Кожен день-новий сценарій і нові чудові заходи. Найтепліші спогади про табір "Веселий« в Судаку, «Сонячний» в Михайлівці.

Приємно ,, коли через деякий час ведеш весілля Даші з 6 загону або Денису з 3-го, але ж начебто недавно вони були ще маленькими дітками, а тут-жених і наречена. Паралельно з філологією я закінчила факультет практичної психології, що дуже допомагає в роботі з людьми.

До думки стати провідною я прийшла не відразу, а коли побачила одну з відеоробіт, то жахнулася: за це люди ще й гроші взяли ??? Як можна вести весілля, свято, яке залишається в пам'яті на все життя, -не вміючи цього робити. І ось коли виходила заміж близька подруга моєї сестри, я нікому не захотіла довіряти проведення, тому що вже тоді була впевнена, що проведу це свято на належному рівні. Саме тоді я з усією серйозністю поставилася до цієї посади і розробила сценарій викупу нареченої і весілля в цілому .. Я бачила позитивну реакцію гостей і отримувала від цього величезне задоволення. І тут поїхало ... З кожним разом я вела програму все впевненіше і сміливіше: мені вже не доводилося за кожним рядком підглядати в сценарій, внутрішнє хвилювання зникло, виходило все цікавіше. І тоді я вирішила, що хочу вести весілля.

Важливу роль зіграв і мій багаторічний досвід роботи на телебаченні диктором. Я не маю на увазі дикцію, вміння вести програми українською мовою, а (в першу чергу), швидка концентрація уваги, перемикання з чогось на щось. І дуже класно, що до цього дня спілкуємося з багатьма операторами хлопцями, адже робота на телебаченні для них-це супершкола.

Неможливо навіть описати, що переповнюють мене почуття, коли я бачу щасливі обличчя молодят і їхніх гостей, адже я не тільки віддаю свою енергію, а й сама заряджаюсь позитивом. Ваші усмішки і слова подяки -Кращий нагороди і не придумаєш. Я займаюся улюбленою справою і, по-справжньому, щаслива!

Щастя і вам, друзі!

Тамада. Організація і проведення свят весіль, корпоративів, ювілеїв

Image
Хейло Оксана - тамада в Полтаві
Контакти організації
  • Адреса місто Полтава
Голоси відсутні
Підкатегорія
    Коментарі