Перейти до основного вмісту

ПП "Агротранс 2009"

Надіслав: admin , дата: пн, 12.18.2023 - 22:56

Компанія ПП "Агротранс 2009" спеціалізується на вантажних перевезеннях по Україні та сільськогосподарській продукції - вирощуванні, закупівлі та зберіганні. Наша компанія забезпечує надійну та швидку доставку вашого вантажу в будь-яку точку України. Ми маємо великий досвід у цій галузі та пропонуємо найкращі умови для співпраці.

Наша компанія також займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, зокрема зернових культур, овочів та фруктів. Ми вкладаємо значні зусилля в пошук і використання новітніх технологій для підвищення врожайності та якості нашої продукції. Крім того, ми маємо власні бази зберігання, де забезпечується оптимальна температура та вологість для збереження свіжості продукції.

Ми пишаємося своїм професійним підходом до кожного етапу процесу - від вирощування до доставки. Наші клієнти можуть бути впевнені, що їхні вантажі будуть надійно захищені та доставлені вчасно і в найкращому стані. Ми віримо в довгострокові партнерські відносини і завжди готові до співпраці з новими клієнтами.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Серьогіна, 17, офіс 202
Юридична назва
ПП "Агротранс 2009"
Голоси відсутні
Хеш Теги
вантажні перевезення
сільське господарство
логістика
    Коментарі