Перейти до основного вмісту

Театр оригінального жанр "Фенікс" Арт-шоу

Надіслав: redaktor , дата: нд, 12.15.2019 - 12:22
Image
Театр оригінального жанр "Фенікс" Арт-шоу

Вогняне шоу "Полум'яні серця" - Зробіть коханим по-справжньому романтичний подарунок!

ArtShow Burnout - це в першу чергу команда професіоналів, яка спеціалізується на організації вогненно-піротехнічного і світлового шоу.

Вогняне шоу від Burnout - це яскраві насичені тематичні постановки, високий рівень майстерності артистів, поєднання динаміки і грації, море іскор і вогню - цей гарячий подарунок не залишить нікого байдужим! Наша робота - робити Ваше свято особливим, а значить, всі побажання замовника не залишаться без уваги. Великий репертуар дозволяє складати програми різного масштабу, тривалості та тематики. Ми запропонуємо вам шоу, яке стане органічною частиною заходу.

 

Піро шоу - це яскраве, зачаровує видовище, яке здатне перетворити будь-яке свято на справжню чарівну казку з прекрасним фіналом. Феєрверк оживе в руках артистів на очах здивованих глядачів і прямо тут і поруч, як ніби варто простягнути руку і вона наповниться жменею золота і срібла!

 

Неймовірне, абсолютно нове Світлове шоу - це унікальний шанс вразити Ваших гостей! Адже те, що Ви побачите не можна описати словами! Наші артисти в яскравих костюмах, використовуючи різноманітний унікальний світловий реквізит, покажуть глядачам - справжній калейдоскоп фарб, яскраве незабутнє видовище! Ще більш дивним шоу може зробити використання спеціальної холодної сценічної піротехніки. Це шоу абсолютно безпечно для будь-яких приміщень, а по видовищності анітрохи не поступається вогненному.

Image
Театр оригінального жанр "Фенікс" Арт-шоу
Контакти організації
  • Адреса місто Полтава
Голоси відсутні
Підкатегорія
    Коментарі