ТОВ "Airflow" - Кондиціонери

Надіслав: admin , дата: ср, 01.01.2020 - 21:45
ТОВ "Airflow" - Кондиціонери

Кондиціонери, продаж, встановлення
Живете в приватному або багатоквартирному будинку або працюєте в тісному офісі або на складі, де взимку - холодно, а влітку - душно і спекотно? Тоді вам обов'язково потрібно купити якісну систему клімат-контролю.
Знайти кондиціонери в Полтаві не проблема. У Полтавській, Харківській і Сумській областях, та й у всій Україні є багато магазинів електроніки, проте не кожен з них надає комплексний сервіс - починаючи з підбору кондиціонера, його доставки, установки і закінчуючи подальшим технічним обслуговуванням, чищенням / мийкою та ремонтом.

Ось чому, якщо потрібні кондиціонери, Полтава рекомендує звернутися в компанію Air Flow, яка займається не тільки продажем і установкою кліматичних пристроїв, але і здійснює повний цикл їх подальшого технічного обслуговування.

Які послуги надає компанія Air Flow?
Місія нашої компанії з 2008 року (працюємо більше 10 років) - забезпечувати комфортні умови в будь-яких приміщеннях завдяки ефективно і надійно працюють системам кондиціонування і вентиляції повітря.
Головне для нас - наші клієнти, яким ми завжди прагнемо надавати продукти і послуги найвищої якості.

В кожному окремому випадку підбираємо пристрої, які відповідають фінансовим можливостям замовника і будуть надійно служити багато років, створюючи комфортні умови для проживання і роботи, покращуючи якість життя.
Ми надаємо наступні послуги:

Продаж кондиціонерів

Як купити надійний кондиціонер в Полтаві
Шукаєте недорогий, але якісний кондиціонер для будинку, офісу, складу або магазину, щоб забезпечити комфорт і хороше самопочуття домочадців, підвищити працездатність співробітників підприємства?

Звертайтеся в компанію Air Flow, одним з напрямків діяльності якої є продаж кондиціонерів різних видів з доставкою і установкою в Полтаві і Полтавській області, а також з подальшим гарантійними і комплексним післягарантійним обслуговуванням.

Перед тим як купити кондиціонер в Полтаві, уважно ознайомтеся з нашими рекомендаціями, а також з усім асортиментом моделей в нашому магазині кондиціонерів.

Як купити кондиціонер в Полтаві: інструкція від компанії ЕірФлоу
Що слід врахувати, перш ніж вибрати кондиціонер, купити який пропонує компанія Air Flow в Полтаві?
Технічні параметри кондиціонера:
тип (побутової, напівпромисловий, промисловий, мультизональний),
продуктивність (залежить від потужності),
модель (визначає функціональність пристрою).
Популярність бренду-виробника (від нього залежать ціна і якість кліматичної системи).
Особливості монтажу (можливість підбору оптимального варіанту розміщення). Установка кліматичної техніки передбачає прокладку магістралей - вирізаних в стіні каналів. Їх діаметр, а також діаметр труб і кабелів в компанії Air Flow можна підібрати разом з кондиціонером.
Якщо система клімат-контролю встановлюється в приміщенні, де вже зроблений ремонт, то для приховування магістралей потрібно купити короба з пластика.

У разі планування установки складних кліматичних многокальних систем з повітроводами або суміщення кондиціонування і вентиляції розробляється індивідуальний проект і створюються спеціальні креслення.

Після закінчення установки обов'язково проводиться налагодження та тестування працездатності.

 

Технічне обслуговування. Купити кондиціонер Полтава рекомендує з можливістю регулярного сервісного обслуговування, яке включає діагностику, чистку і заправку фреоном, а також усунення несправностей.
Який краще купити кондиціонер в Полтаві?
Залежно від призначення і функціональності виробляють кілька видів кондиціонерів:

спліт-системи - це кліматичні пристрої, що складаються з зовнішнього і внутрішнього блоків, які з'єднує фреонопроводов. По внутрішньому блоку спліт-системи бувають:
настінними - їх встановлюють в квартирах, офісах, в невеликих магазинах, кафе, ресторанах, приватних будинках. Такі кондиціонери купити варто, коли важливі компактні розміри, простота монтажу та подальшого технічного обслуговування;
касетними - ідеальний варіант для установки в приміщеннях з гіпсокартонними підвісними стелями;
канальними - застосовуються для дизайнерських інтер'єрів;
підлоговими - встановлюються на підлогу. Внутрішній блок ставиться всередині приміщення, а зовнішній - компресорно-конденсаторний за його межами. За рахунок особливої ​​конструкції вони забезпечують рівномірний розподіл теплого або холодного повітря в приміщенні;
підстельового - випускаються спеціально для тих приміщень, де неможливий монтаж підлогових, настінних та інших видів кондиціонерів;
колонними - їх використовують в нежитлових приміщеннях (магазинах, конференц-залах, холах готелів, на складах). Монтаж здійснюється прямо в підлогу. Вони не тільки підтримують температурний режим, але і рівень вологість, а також очищають повітря;
мульти-спліт-системи - це кондиціонери, в яких до одного зовнішнього блоку, що встановлюється на фасаді будівлі, підключаються кілька внутрішніх блоків;
мультизональні системи з необмеженою кількістю внутрішніх блоків призначені для монтажу в великих об'єктах, приміщеннях з великими площами, будівлях і офісах, які займають цілі поверхи;
віконні моноблочні кондиціонери встановлюються в віконний проріз або в отворах в стіні. Оскільки компресор розташований в одному блоці з внутрішньою частиною, працюють вони шумно;
мобільні кондиціонери купити є сенс, якщо плануєте їх переносити з кімнати в кімнату і пересувати з місця на місце. Вони не вимагають монтажу, але працюють шумно і періодично потрібно зливати конденсат.
Від якого виробника краще купити кондиціонер в Полтаві?
Компанія Air Flow пропонує купити кондиціонери в Полтаві з офіційною гарантією та доставкою по Полтавській, Харківській, Кіровоградській, Сумській областях та установкою.

Ми працюємо безпосередньо з надійними і перевіреними виробниками:

Кондиціонери Cooper & Hunter
Найбільш високоякісні та енергоефективні системи кліматичного контролю всіх типів. Вони оснащені виносним повітроохолоджувальних конденсатором, водними і гліколіевой компресорами, функціями самоочищення і фільтрації повітря, що перешкоджає виникненню цвілі, грибка і корозії металевих елементів. Крім високого рівня надійності, відрізняються унікальними технічними характеристиками, зручною системою контролю і функціональним дизайном.

Кондиціонери Toshiba
Це японська торговельна марка, яка зарекомендувала себе як одна з найнадійніших. Саме под цим брендом вперше була випущена побутова безшумна спліт-система з керуванням інверторного типу, яке здійснювалося від мікропроцесора. Інвертор нормалізує вологість і економить 30-40% електроенергії, підтримуючи баланс температури.

Кондиціонери Daikin
Це інноваційні центральні системи кондиціонування з тепловими насосами, вбудованими регуляторами потужності, увлажнителями-очисниками повітря. У них використовуються виключно екологічно чисті холодоагенти і технологія VRV, яка дозволяє циркулювати в системі тільки необхідної кількості холодоагенту. Для кожної зони приміщення можна задавати індивідуальні настройки. Завдяки опції рекуперації під час охолодження можна витягувати тепло з повітря і направляти на інші потреби - нагрівання повітря в повітряних завісах або води.

Кондиціонери LG
Функціональні кондиціонери, які відрізняються стильним дизайном. Їх виготовляють в гладких різнокольорових корпусах з антикорозійним покриттям і нічним підсвічуванням. У них вбудовані антиалергенні і антивірусні фільтри. Для зниження вологості повітря в приміщенні передбачена функція дегідратації без його переохолодження. Завдяки застосуванню спеціальних технології шум і вібрації від цих кліматичних систем мінімальні.

Кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries (Mitsubishi H.I.)
Кондиціонери, які входять в ТОП-З найбільш популярних кліматичних систем в Україні. У порівнянні з моделями інших брендів, вони більш економічно споживають електроенергію і рівномірно розподіляють по приміщенню потоки повітря за рахунок функцій 3D-Air і 3D AUTO. У них вбудовані очищувач і іонізатор повітря.

Кондиціонери Hitachi
Енергоефективні кондиціонери з вишуканим дизайном. Вертикальна заслінка, фільтри і кожух вентилятора виготовляють з високоякісної нержавіючої сталі. У внутрішньому блоці знаходиться теплообмінник, покритий оксидом титану. Вентилятор оброблений складом на основі срібла. Вбудований датчик якості повітря виявляє забруднення і запускає режим плазмового очищення повітря. Поява цвілі в пилесборнике запобігає спеціальна васабі-касета.

Кондиціонери Panasonic
Це стильні і функціональні системи кліматичного контролю, які оснащені інтелектуальною програмою з еко-датчиком Econavi, регулюючої роботу кондиціонера і за допомогою інвертора знижує витрати енергії. Технологія nanoe-G регулює мікроклімат в приміщенні, очищує повітря, нейтралізує 99% вірусів і бактерій.

Кондиціонери Samsung
Оригінальні Smart-кондиціонери з незалежними потрійними вентиляторами, які забезпечують оптимальне охолодження і енергоефективність при максимальній швидкості роботи. Вони оснащені безліччю додаткових функцій, в тому числі підключення до бездротового інтернету по Wi-Fi. Завдяки цьому змінювати налаштування і управляти кондиціонером можна дистанційно - за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона.

Кондиціонери Mitsushito
Бюджетні китайські кондиціонери, які відповідають світовим і українським стандартам якості. Під цим брендом випускається більше 50 серій різної функціональності. Вони є одними з найбільш продаваних у світі. Характеризуються елегантним і гармонійним дизайном, продуктивністю і надійністю в роботі і розширеними можливостями.

Кондиціонери Mitsubishi Electric
Побутові, комерційні, напівпромислові і промислові системи кліматичного контролю всіх типів, які відрізняються високою енергоефективністю, низьким рівнем шуму, безліччю додаткових функцій. Вони вважаються одними з найбільш безпечних для навколишнього середовища і здоров'я людини. Виготовляються з екологічно чистих матеріалів і функціонують на екологічному холодоагенті.

Кондиціонери Gree
Китайські інверторні кондиціонери і мультизональні кліматичні системи з регульованою витратою фреону. У світі кожен 3 + й кондиціонер виготовляється на заводах цього концерну. Кондиціонери Gree дуже швидко і практично безшумно працюють. Завдяки системі з інверторним керуванням споживають мінімум електроенергії - при перепадах температури і напруги в електромережі змінюють швидкість і режим роботи.

Кондиціонери SmartWay
Це китайський бренд, назва якого перекладається як ідея розумного руху вперед. Його продукція виготовляється із застосуванням новітніх світових технологій кондиціонування. Всі моделі обладнані потужними тепловими насосами, які дозволяють обігріти приміщення при температурі на вулиці до -15 С, 3-мірним розподілом повітряного потоку, інверторним керуванням. При роботі створюють мінімум шуму і вібрацій.

Кондиціонери Olmo
Кондиціонери, які виробляють в Данії із застосуванням процесорів, компресорів нового покоління, електронних компонентів і комплектуючих Matsushita, Copeland, NEC, Toshiba. Вони відрізняються підвищеною на 28% тепловіддачею, високими коефіцієнтами теплопередачі та енергозбереження. Оснащені 5-рівневої системою захисту від: перегріву при охолодженні і обігріві, корозії, обмерзання, обдування холодним повітрям.

Кондиціонери Midea
Найстаріший китайський виробник якостінних кліматичних систем. Фабрика була заснована в 1968 році. Ці кондиціонери функціонують на озонобезпечному фреоне R32. Оснащені зручною системою управління, теплообмінником з трубками особливої ​​конструкції і мотором DC inverter, який забезпечує високу енергоефективність. Відрізняються мінімалістичним і привабливим дизайном, зручністю системи управління, надійністю і довговічністю.

Кондиціонери Neoclima
Грецький виробник різних типів кондиціонерів - починаючи від простих бюджетних побутових моделей і закінчуючи елітними спліт-системами з розширеним функціоналом. Вони майже безшумно працюють, оснащені вбудованим led-дисплеєм, оцинкованим теплообмінником з гідрофільним і антикорозійним покриттям, фільтрами глибокого очищення і антибактеріальну іонізатором. У функціонал кондиціонерів NeoClim передбачено автоматичне включення і початок роботи з налаштованими параметрами. Є функція I-feel, яка контролює температуру в місці знаходження людини, яку датчика передає в блок кондиціонерів.

Кондиціонери Chigo
Недорогі китайські кондиціонери, які виготовляють використовуючи напрацювання таких кращих світових виробників, як Mitsubishi, Hitachi, Toshiba, яким вони не поступаються в якості і надійності. Основні переваги кондиціонерів Chigo: простота і зручність управління, сучасний ергономічний дизайн, безшумна робота і висока функціональність. У деяких моделях є функція насичення повітря іонами срібла.

Кондиціонери Carrier
Перша торговельна марка кондиціонерів, яка з'явилася в 1902 році. Сьогодні 8% систем кліматичного контролю випускається в світі саме під цим брендом. Більше 50% патентованих технологій в сфері виробництва кондиціонерів належить Carrier. Вони відрізняються високим ККД - 95%. Оснащені надійними компресорами і захистом від витоку холодоагенту.

Кондиціонери Tosot
Один з брендів китайської компанії Gree Electric Appliances, Inc. Для цих кондиціонерів характерний стильний і компактний дизайн зі світловим сенсорним екраном. Всі моделі серії оснащені фільтраційної системою Active Plasma Ion, яка не тільки очищає повітря, але і знезаражує повітряний потік, усуваючи неприємний запах, пил, віруси і мікроби. Кондиціонери Tosot працюють тихо, оснащені таймером, функціями автозапуску, сканування температури, визначення кількості людей в приміщенні.

Від якого виробника купити кондиціонер в Полтаві - вирішувати вам. Якщо у вас залишилися питання або виникли труднощі з вибором, зверніться до фахівців компанії Air Flow. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами - і отримаєте безкоштовну консультацію.

Установка кондиціонерів

Установка кондиціонерів в Полтаві
Ви знали, що 70% поломок систем кліматичного контролю виникають через неправильну установку - недотримання норм при проведенні монтажних робіт?

Економія на установці кондиціонера чревата додатковими витратами на ремонт і заміну пристрою.

Оскільки монтаж кондиціонера - це складний багаторівневий процес, то його повинен здійснювати виключно досвідчений майстер, який має всі необхідні навички і допуски.

Бажано, щоб установка кондиціонера (Полтава та інші міста України) проводилася ще на етапі ремонту приміщення, коли можна проштробити стіну і в ній заховати всі магістралі і кабелю.

Довіривши цю процедуру фахівцям компанії Air Flow при покупці кондиціонера, ви можете бути впевнені не тільки в правильності проведення всіх монтажних робіт, а й в естетичному вигляді інтер'єру приміщення після них.

Як замовити кондиціонер з установкою в компанії Air Flow
Замовити установку кондиціонерів в Полтаві і Полтавській області ви можете не тільки при покупці кондиціонера в нашій компанії Air Flow.

Якщо ви хочете купувати у нас і вже визначили, якій торговій марці та виробнику хочете віддати перевагу, то залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами, щоб уточнити, скільки буде коштувати установка кондиціонера в Полтаві, ціна її залежить від:

розташування об'єкта;
складності проведення робіт;
вартості матеріалів.
Менеджер, уточнивши деталі замовлення, назве попередню ціну робіт і узгодить зручний для вас час приїзду монтажної бригади.

Наші фахівці виконають установку кондиціонера під ключ. Проведуть вакуумирование системи, заповнення холодоагентом і тестування роботи пристрою. Оплата за неї здійснюється виключно після підписання акту виконаних робіт.

Інструкція по вибору місця для установки кондиціонера
Головне при установці кліматичної системи - правильно визначити її місце розташування. Максимальна висота монтажу - 2,3 м від підлоги.

Щоб приховати внутрішній блок, пристрій потрібно вставити на лівій або правій стіні від вікна. Якщо такої можливості немає, а відстань між стелею і рамою не менше 30 см, то над вікном. Це дозволить зменшити довжину електрокабелів і дренажних труб, що знизить ціну монтажу.

При установці зовнішнього блоку біля балкона або вікна не потрібна спеціалізована підйомна техніка та послуги промислових альпіністів.

При монтажі кліматичних систем в кімнаті з балконом, зовнішній блок встановлюють біля балконного огородження. Це не тільки скоротить час проведення робіт, а й полегшить подальше технічне обслуговування.

Як проводиться стандартна установка кондиціонера?
Якщо установка кондиціонера проводиться на етапі ремонту приміщення, то в першу чергу здійснюється буріння головного отвори і штроблення стіни для закладки фреонової магістралі. Якщо ж установка кондиціонера відбувається в відремонтованому приміщенні, то фреонові магістралі простіше заховати в пластиковий короб.

Залежно від розташування пристрою і особливостей підключення майстер підводить кабель до внутрішнього або зовнішнього блоку. Після цього встановлюється зовнішній блок системи.

На цьому монтаж пристрою закінчено. Здійснюється вакуумирование - через колектор до клапану одного з декількох кранів зовнішнього блоку для відкачування повітря з вологою приєднується вакуумний насос. Потім перевіряється герметичність системи.

Після цього кондиціонер заповнюють фреоном, підключають до електромережі і тестують його технічні параметри під час роботи у всіх режимах.

Що потрібно знати про нестандартну установці кондиціонера?
Оскільки нестандартна установка кондиціонерів в Полтаві проводиться, виходячи з додаткових вимог клієнта і з урахуванням архітектурних особливостей приміщення, це більш тривалий і трудомісткий процес. Ціна його вище. Це пов'язано з тим, що потрібна більш довга траса (більше 3 м), більш глибоке штроблення стін.

Монтаж виконується в кілька етапів. На першому проводиться прокладка міжблочних комунікацій, силового кабелю і дренажу. На другому - монтується внутрішній і зовнішній блоки кондиціонера.

При установці кондиціонера для кріплення зовнішнього блоку на фасаді будівлі використовуються кронштейни.

Усередині приміщення до стіни кріпиться карта внутрішнього блоку, а на вулицю або в каналізаційну систему виводиться дренаж. Потім проводиться герметизація, вакуумирование, заповнення фреоном і тестування коректності роботи системи клімат-контролю.

У деяких випадках не обійтися без автовишки та промислових альпіністів. Зазвичай при попередньому виїзді зморщок проводяться виміри, узгоджується розташування блоків.

Витратні матеріали, використовувані при установці кондиціонера
При проведенні монтажних робіт 70-80% вартості складають витратні матеріали:

спеціальні мідні труби;
полімерні трубки для теплоізоляції, які виключають тепловтрати фреону і запобігають його нагрівання на сонці;
електричні дроти, які використовуються для з'єднання зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонерів;
кронштейни і стропа для установки зовнішнього блоку кондиціонерів на фасаді будинку;
кріплення для кронштейнів - анкери від 12-го розміру по товщині і спеціальні дюбелі;
4 комплекти кріплень для зовнішнього блоку кондиціонера - сталеві оцинковані болти, шайби і гайки від 8-го діаметру;
кріплення для внутрішнього блоку кондиціонера - шурупи з дюбелями від 6-го діаметру;
дренажна трубка з гнучкою пластмаси для зливу конденсату (води) з внутрішнього блоку на вулицю або в каналізацію;
монтажна піна для герметизації наскрізного отвору в стіні для запобігання проходу через нього повітря;
пластиковий короб для маскування комунікацій;
стяжки, дзеркальний скотч, ізоляційна стрічка для скріплення зовнішнього і внутрішнього блоку кондиціонера і мінімізації тепловтрат.
Як визначається вартість установки кондиціонера в Полтаві?
При замовленні установки кондиціонерів, куплених в нашій компанії в Полтаві, ціна монтажу кліматичних систем визначається на основі наступних параметрів:

тип установки (стандартна, нестандартна, нетипова, що складається з декількох етапів);
рівень складності проведення робіт;
вид кліматичної системи (побутова, промислова, напівпромислова, спліт-система, мультизонная система);
модель кондиціонера (настінний, підлоговий, колонний, касетний, підстельовий, віконний, мобільний);
потужність пристрою;
довжина фреонової магістралі.
необхідність в застосуванні додаткового обладнання та витратних матеріалів.
Додаткові послуги, які не входять до ціну установки кліматичних систем:

прокладка допоміжної фреонової траси з монтажем та підключенням;
штробление під кабель або дренаж в цеглі або бетоні;
пробивання додаткових отворів;
укладка фреонової траси по балкону;
установка декоративного короба;
подовження зливної труби;
установка дренажного насоса;
Гарантія на виконані роботи
Залежно від виробника і моделі гарантія на кондиціонер становить від 2 до 5 років. Гарантія на установку - відповідає гарантії на кондиціонер, наданої виробником кондиціонерів. За умови, що її здійснював фахівець компанії-постачальника кондиціонера. Тому завжди потрібно обов'язково зберігати товарний чек і гарантійний талон.

При поломці пристрою до закінчення гарантійного терміну можна звертатися в сервісний центр, проте його працівники здійснюють ремонт тільки в майстерні. Тобто покупець сам повинен демонтувати внутрішній і зовнішній блок і відвезти в майстерню. Для цього потрібні спеціальні навички, вільний час і транспорт.

Потім вже відремонтований прилад потрібно забрати з сервіс-центру і знову встановити. Якщо залучати фахівців з інших компаній, за вартістю це буде рівноцінно покупці кондиціонера.

Ось чому краще не економити, а при покупці з установкою укласти договір з компанією Air Flow на комплексне гарантійне обслуговування кондиціонерів в Полтаві, Полтавській, Харківській, Сумській, Кіровоградській області та, якщо необхідно, в будь-якому місті України. При поломці телефонуйте за вказаними телефонами або залиште заявку на сайті.

Заправка кондиціонерів

Заправка кондиціонерів в Полтаві
Ваш кондиціонер погано охолоджує приміщення або перестав включатися?

Значить, в системі його компресора закінчився холодоагент - фреон. Ця речовина містить мастильний матеріал, що виконує функцію, яка аналогічна маслу в автомобільному двигуні.

Витік фреону і робота без нього протягом декількох годин може привести до поломки компресора пристрою. Його ремонт коштує дорого - мінімум 60% від вартості будь-якого кондиціонера.

Щоб уникнути цієї ситуації необхідно регулярно проводити технічне обслуговування і заправляти компресор фреоном.

Якщо потрібна заправка кондиціонера, Полтава і Полтавська, Харківська, Кіровоградська та Сумська області рекомендують нашу компанію Air Flow, яка при покупці кліматичних систем надає комплексний сервіс.

Наші майстри здійснюють технічне обслуговування і заправку побутових і промислових кондиціонерів. При виявленні витоку фреону оперативно усувають її причину, забезпечуючи безперебійну роботу пристрою.

Навіщо потрібна заправка кондиціонерів фреоном?
Фреон - це рідка субстанція, яка циркулює по зовнішньої магістралі компресора. Він не тільки конденсується, а й випаровується. При конденсуванням віддає тепло, отримане при випаровуванні. Випаровуючись, охолоджує приміщення.

При монтажі кондиціонера підключення зовнішнього і внутрішнього блоку здійснюється шляхом розвальцьовування. Навіть при самій ретельній і акуратною установці витік фреону неминуча. Відповідно до технічної нормі, вона не повинна перевищувати 8-10%. При збільшенні цього показника можливі збої в роботі компресора.

Деякі власники кондиціонерів намагаються обійтися без планового технічного обслуговування і здійснюють заправку фреоном самостійно без діагностики технічних параметрів роботи пристрою. Однак така економія може призвести до поломки системи клімат-контролю внаслідок перегріву чи переохолодження.

Додаткова перевага регулярного техобслуговування із заправкою кондиціонера - проведення робіт з очищення від бруду і пилу.

Якщо в частинах пристрою, які беруть участь в теплообміні, накопичується рясне забруднення, погіршується продуктивність, повітря і мікроклімат в приміщенні, компресор перегрівається і виходить з ладу.

Скільки коштує заправка та дозаправка кондиціонерів фреоном в компанії Air Flow?
Вартість заправки кондиціонера залежить від наступних факторів:

розташування об'єкта (Полтава, Полтавська, Харківська, Київська, Кіровоградська, Сумська або інша область України);
тип кліматичної системи (побутова, напівпромислова, промислова, мультизональна);
наявність збоїв в технічних параметрах (які визначаються за допомогою діагностики);
продуктивність (потужності) кондиціонера (від неї залежить необхідну кількість і тип фреону);
складності проведення робіт.
Які особливості заправки кондиціонерів різними видами фреону?
У сучасних спліт-ситема застосовують такі види холодоагентів:

R22 - аерозольний безбарвний газ зі слабким запахом хлороформу. Йому властива хімічна та термічна стабільність. Через низький робочий тиск він майже не впливає на елементи хладосодержащего контуру. Завдяки ізотропним властивостями при витоку їм можна дозаправляти кондиціонер. Але оскільки R22 негативно впливає на озоновий шар, в Європі і США він заборонений. В Україні багато компаній, які реалізують кліматичне обладнання і здійснюють його технічне обслуговування, перейшли на інші види кондиціонера;
R407C - це суміш хладонів R32, R125 і R134A. Так як після витоку він змінює хімічний склад, то дозаправляти їм контур неможливо. Слід повністю видалити весь фреон і здійснити заправку наново. Для R407C характерний високий робочий тиск, який створює додаткове навантаження на всі елементи хладообразующей системи. Ось чому установка і технічне обслуговування таких кондиціонерів повинна здійснюватися виключно професіоналами із застосуванням високоякісних комплектуючих;
R410A - це суміш R32 і R125. Оскільки в його складі немає хлору, він вважається безпечним для озонового шару, нетоксичним і негорючим. Так як після витоку хімічний склад цього фреону не змінюється, хладообразующій контур можна дозаправляти.
Як визначити, що потрібно заправляти кондиціонер?
Навіть якщо система кліматичного контролю було встановлено за всіма правилами, раз в 1,5-2-3 року все одно знадобиться планова заправка кондиціонерів.

Необхідність у позапланової заправці може виникнути при:

витоку фреону на 90%, тоді пристрій перестане включатися;
утворенні льоду на випарнику внутрішнього блоку;
витіканні води з внутрішнього блоку;
попаданні бруду в кондиціонер (витік на 30%);
несправності дренажної системи.
Якщо у вас виникла необхідність в технічному обслуговуванні і заправці кондиціонера в Полтаві, Полтавській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Сумській та інших областях України, зверніться до фахівців компанії Air Flow. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами. Наші майстри безкоштовно консультують і здійснять заправку в зручне для вас час.

Чистка кондиціонерів

Чистка / миття кондиціонерів
У вашого кондиціонера знизилася продуктивність? З'явився неприємний запах?

Закапала вода, пристрій почало тріщати, шуміти і почорніли фільтри? Значить, забився дренажний трубопровід - і необхідна чистка / миття кондиціонера.

Якщо ви експлуатуєте кліматичну систему тільки пізньою весною і влітку, її досить чистити 1 раз в рік.

Коли ви використовуєте кондиціонер не тільки для охолодження, а й для обігріву, чистка / мийка необхідна мінімум двічі на рік.

Більше 2 разів на рік чистять системи кліматичного контролю в виробничих приміщеннях, серверних і магазинах.

Самостійно можна почистити і продезинфікувати кондиціонер, однак фахівці компанії Air Flow зроблять це швидко, професійно і якісно.

У чому полягає чистка внутрішнього блоку кондиціонерів?
Спочатку здійснюється розбирання внутрішнього блоку кондиціонера. На етапі чищення / мийки внутрішнього блоку вимірюється температура повітря, що виходить і тиск в системі.

Проводиться перевірка цілісності кріплень, герметичності фреонової магістралі, електроживлення, діагностика всіх режимів роботи і наявності кодів помилок, пошук і усунення прихованих несправностей.

Все електроз'єднань приладу, випарника, лопаті вентилятора, крильчатки, дренажний піддон очищаються від пилу і бруду.

Обов'язкова термічна чистка кондиціонера, яка включає промивання теплообмінника. Проводиться ретельна обробка випарника і незнімних елементів корпусу парогенератором, продування дренажної системи.

Всі комплектуючі, які беруть участь в воздухообмене, проходять дезінфекцію антисептичним засобом.

Визначається кількість фреону і при необхідності здійснюється його дозаправка до 20%.

Як проводиться чистка зовнішнього блоку кондиціонера
Зовнішній блок приладу завжди схильний до більшого забруднення, ніж внутрішній. Пух, бруд, смола можуть стати причиною несправності, так як перешкоджає вільному руху повітря.

Оскільки шар бруду на корпусі кондиціонера знижує теплообмін, це може привести до перегріву радіатора і до поломки компресора. При сильному забрудненні зовнішнього блоку система починає протікати, стінки радіатора обмерзають. У приміщенні з'являється неприємний запах.

Повну чистку зовнішнього блоку кондиціонера рекомендується проводити двічі на рік - після літа і перед зимою. Робити її необхідно тільки при вимкненому пристрої.

Спочатку треба зняти захисні панелі зовнішнього блоку. Потім прибрати потрапив під захисні пластинки сміття - листя, пил, гілки. Потім очистити їх м'якою щіткою. Протерти лопаті вентилятора вологою тканиною, попередньо захистивши електронні з'єднання від намокання.

Зовнішні пластинки акуратно промивають під струменем води при допомогою міні-мийки. Занадто сильний натиск води може погнути пластинки.

Після цього потрібно встановити назад захисні панелі і після повного висихання підключити кондиціонер.

Перевірка тиску в системі клімат-контролю
Якщо потрібно оцінити ефективність роботи кондиціонера, то необхідно визначити робочий тиск в кліматичній системі. Воно залежить від потужності кондиціонера і його типу.

Існує 2 основних способи перевірки тиску.

Перший - за допомогою манометричної станції, що складається з 2 манометрів червоного і синього кольору. Вона підключається до фреонової трасі за допомогою спеціальних шлангів, коли кондиціонер працює в охолодному режимі.

Другий - під час додаткової заправки фреону і вимірювання температури повітря. При її збільшенні буде збільшено робочий тиск.

При високому тиску холодоагент перебуває в рідкому стані, при низькому - переходить в газоподібний. Норми показників можна подивитися в спеціальних таблицях.

Чому необхідно проводити регулярне чищення / мийку кондиціонера?
Справно працює система кліматичного контролю створює дуже комфортні умови в квартирі, офісі, приватному будинку. Однак в процесі експлуатації всередині і зовні кондиціонера накопичується волога. При попаданні в неї бруду і пилу з'являється сприятливе середовище для розвитку всіляких грибків і бактерій. Вони викликають неприємний запах. У людини, яка постійно перебуває в приміщенні з таким кондиціонером, з'являються:

хронічна втома;
головний біль;
простудні захворювання;
алергічні реакції організму на запах і пил (кашель, нежить, сльозотеча).
Ніякі ліки і вітаміни не допомагають. Ось чому слід регулярно проводити діагностику кондиціонера, ступеня його забрудненості і визначення рівня тиску.

Своєчасно проведена чистка / миття кондиціонерів допоможе не тільки зберегти здоров'я, але і заощадити на ремонті.

Як здійснюється дезінфекція / антибактеріальна обробка кондиціонера
Для дезінфекції та антибактеріальної обробки кондиціонера застосовують такі засоби:

знезаражувальні рідини, що містять антибіотики;
очищаючі рідини, які розчиняють бруд;
речовини з хлорсодержащими компонентами.
У деяких випадках застосовуються засоби для дезінфекції медичних інструментів, проте вони сприяють образованію корозії, тому їх потрібно використовувати з обережністю.

Дезінфекція кондиціонера здійснюється в наступному порядку:

пристрій відключають від мережі,
знімають передню панель зовнішнього блоку,
очищають від пилу теплообмінник за допомогою пилососа,
промивають повітряний фільтр в проточній воді,
обробляють теплообмінник і фільтр за допомогою розпилювача з дезинфікуючим засобом, а потім встановлюють його на колишнє місце.
Після складання кондиціонер запускають. Щоб випарувалася волога, встановлюють режим рециркуляції. У зоні, де всмоктується повітря, необхідно ще раз розпорошити дезінфектор. Потім збирають кондиціонер, обробляють миючим засобом і промивають водою лицьову панель, жалюзі і інші елементи.

Як часто потрібно чистити кондиціонер
Періодичність чищення / мийки кондиціонерів залежить від їх типу.

Побутові моделі встановлюють в квартирах, приватних будинках, заміських котеджах і в невеликих офісних кабінетах. Графік чищення залежить від інтенсивності їх використання. У квартирах і приватних будинках багато людей тільки ночують, тому запускають кондиціонер на охолодження влітку, а взимку на обігрів зазвичай ввечері. У такому випадку при відсутності несправностей досить проведення однієї-двох чисток в рік - перед початком спекотного сезону і після нього.

Якщо в офісі кондиціонер включений цілий день, важливо не допускати витікання конденсату і появи неприємного запаху. Це негативно позначиться на здоров'ї і на продуктивності працівників компанії.

У великих офісах, великих торгових точках, магазинах і кафе зазвичай встановлюють напівпромислові моделі, які працюють цілодобово. Регулярність їх чищення залежить від запилення приміщення і кількості в ньому людей і працюючої електротехніки. Ідеально, якщо чистка проводиться мінімум 2 рази на рік.

Що ж стосується спліт-систем, які встановлені у виробничих і технологічних приміщеннях і працюють безперервно, важливо враховувати, що до одного зовнішнього блоку підключається до 30 внутрішніх внутрішніх блоків потужністю до 90Вт. Бажано проводити їх чистку / мийку 1 раз в 2-3 місяці і уважно стежити за їх станом, оскільки вібрації від електроінструменту можуть мати негативний вплив на їх роботу.

Хочете дізнатися, скільки буде коштувати чистка / миття кондиціонерів або спліт-систем в компанії Air Flow? Залиште онлайн-заявку або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Наші майстри виконують комплексне технічне обслуговування кондиціонерів в Полтаві і Полтавській, а також Харківській, Сумській і Кіровоградській області. Працюємо без вихідних, крім державних свят. Своєчасно виїжджаємо на виклики і привозимо необхідне обладнання і матеріали. Серед наших клієнтів є і приватні, і юридичні особи. Приєднуйтесь і ви - і переконайтеся в високій якості нашого сервісу.

Ремонт кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів в Полтаві
Навіть при акуратній експлуатації з часом може виникнути необхідність в ремонті кондиціонера. Щоб усунути несправності, слід звертатися до фахівців, які займаються реалізацією, монтажем і технічним обслуговуванням кліматичних систем і надають гарантію на всі виконані роботи і комплектуючі.

Уклавши договір на комплексне обслуговування з компанією Air Flow при покупці кліматичного обладнання, ви отримаєте знижку на плановий ремонт кондиціонерів та страховку від небажаних поломок.

Якщо раптом у розпал спекотного сезону або в лютий мороз кліматична система не буде запускатися, зателефонуйте нашим майстрам за вказаними телефонами або залиште заявку на сайті. І ваша проблема негайно буде вирішена.

Які основні причини несправності кондиціонера, при яких необхідний ремонт?
1. Кондиціонер не холодить або недостатньо охолоджує приміщення
Найчастіше це відбувається через забруднення:

радіатора зовнішнього блоку,
крильчатки,
фільтрів,
випарника.
Забруднення основних вузлів кліматичної системи може бути пов'язано з поглинанням мікрочастинок пилу, що осідає на килимових і підлогові покриття.

У деяких випадків порушенням роботи охолоджувальної системи може бути витік фреону. Ось чому потрібно регулярно проводити технічне обслуговування, чистку і заправку фреоном. Інакше доведеться витратити в кілька разів більше.

У кращому випадку - на ремонт кондиціонера в Полтаві і заміну пошкоджених комплектуючих, в гіршому - на покупку нового.

2. Неприємний запах з кондиціонера
Виникає при засмоктуванні повітря з приміщення. Що знаходиться в повітрі пил спочатку спадає на випарник, фільтрах і на крильчатці кліматичної спліт-системи. Намокаючи, змішуючись з конденсатом і висихаючи, вона утворює різкий і неприємний запах, який при потраплянні в легені і дихальні шляхи може викликати такі неприємні алергічні реакції, як нежить, кашель і сльозотеча. Щоб усунути неприємний запах і його наслідки, необхідно викликати майстрів компанії компанією Air Flow. Вони здійснять парову чистку кондиціонерів спеціальним дезинфікуючим розчином.

3. Вода, яка капає з кондиціонера
Може бути наслідком його неправильної установки або засмічення дренажної системи при використанні пристрою для охолодження або обігріву при відкритих дверях і вікнах. Тоді необхідно негайно провести професійне чищення внутрішнього блоку.

У деяких випадках з внутрішнього блоку починає капати вода при витоку фреону, тому що запуск кондиціонера на охолодження його внутрішній блок обморожують, а при відключенні пристрою з нього починає капати вода. Це пов'язано з різким падінням робочого тиску.

Найпоширеніші поломки кондиціонерів
Несправності, через які перестає працювати система клімат-контролю і вимагає термінового ремонту, бувають різними. Найпростіші - це перегоряння запобіжника або відходження дроти. Більш складними є:

витік фреону. Для неї властиві:
відсутність охолоджуючого ефекту;
поява масляних патьоків;
обмерзання гайок на зовнішньому блоці радіатора і внутрішнього блоку.
Причинами можуть бути: знос пристрою, розгерметизація траси холодоагенту, відсутність технічного обслуговування протягом тривалого часу;

компресор вийшов з ладу, тоді кондиціонер перестає охолоджувати і включається без характерного шуму. Таке буває, якщо монтаж був здійснений неправильно, порушена герметизація системи або пристрій працює при непередбачуваної температурі в приміщенні;
забруднення дренажної системи, теплообмінників і фільтрів сприяє погіршенню охолодження, протіканню внутрішнього блоку і обмерзання радіатора. Зазвичай це відбувається при високому ступені забрудненості в приміщенні і несвоєчасному техобслуговуванні і чищенні;
вихід з ладу вентилятора зовнішнього блоку, через що кондиціонер працює 5-10 хвилин, а потім перестає холодити. Причиною може бути обмерзання крильчаток внаслідок природного зносу пристрої;
ушкодження пускового конденсатора - кондиціонер не гріє і не охолоджує. Якщо пристрій недавно куплено і встановлено, це може бути виробничий брак. Якщо раніше справно працювало, то природний знос;
несправність електронної схеми перешкоджає запуску пристрою через поломки електричної плати або збоїв в електромережі;
проблеми з харчуванням можуть виникнути при поломці пульта або приймача. Але найчастіше - через те, що пристрій не підключений до електромережі.
Як здійснюється діагностика і ремонт кондиціонерів
Своєчасно проведена діагностика не тільки подовжує термін служби кондиціонера, але і запобігає 100% поломок. Її необхідно проходити не рідше одного разу на квартал. Обов'язково - перед початком спекотного сезону, в травні або в квітні, а також безпричинному відключенні, зниження ефективності роботи, виникненні неприємного запаху і гучного шуму.

Діагностика кондиціонерів перед ремонтом включає:

огляд пристрою,
перевірку конструкції, кріплень, внутрішнього і зовнішнього блоку,
оцінкуроботи пульта управління,
антибактеріальну обробку і чистку під тиском фільтра, теплообмінника і зовнішнього блоку,
перевірку наявності, кількості та стану фреону,
перевірку цілісності різьбових з'єднань і трубопроводів.
Якщо в роботі вашого кондиціонера виникли збої, навіть не намагайтеся самостійно усунути поломку. Зверніться до фахівців компанії Air Flow за первинною консультацією на сайті або за вказаними телефонами.

 При виявленні незначною поломки вам підкажуть, як усунути її самостійно, що заощадить вам час і гроші. Однак якщо під час розмови з'ясується, що несправність має більш складний характер, направимо до вас на об'єкт майстра, який здійснить діагностику і подальший ремонт кондиціонера у вас вдома або в офісі. Нескладні поломки усуваються за кілька годин.

У деяких, особливо важких випадках фахівець демонтує внутрішній або зовнішній блок пристрою, відвозить його в ремонтну майстерню і повертає через кілька днів (до тижня) в залежності від складності роботи, наявності на нашому складі або швидкості поставки запчастин.

Ми замовляємо комплектуючі у виробників, доставляємо не тільки в місто Полтаву і по всій Полтавській, а також Харківській, Сумській, Кіровоградській областях. Наші майстри здійснюють ремонт кондиціонера, надають гарантію на всі комплектуючі та виконані роботи. Тому, якщо потрібен ремонт кондиціонерів, Полтава рекомендує звертатися в компанію Air Flow.

Обслуговування кондиціонерів в Полтаві

Обслуговування кондиціонерів в Полтаві
Незалежно від популярності компанії і бренду, кожен виробник передбачає обслуговування кондиціонерів. Воно полягає в регулярному чищенні і технічному огляді внутрішнього та зовнішнього блоку. Про це написано в інструкціях всіх пристроїв.

Мінімально необхідний захід - раз в 2-3 місяці промивка внутрішніх фільтрів в теплій воді. Це можна зробити своїми силами, але виміряти рівень фреону і виконати дозаправку здатний тільки фахівець за допомогою професійного обладнання. Виробник і компанія-постачальник виробляють гарантійне обслуговування кондиціонера в термін від 1 до 3 років.

Однак в гарантійному талоні завжди прописується обов'язкова умова гарантійного ремонту - регулярне технічне обслуговування кондиціонерів. Його основні цілі:

збереження допустимих робочих параметрів пристрою,
дії, які запобігають збої в роботі, пошкоджень і несправності.
Щоб отримати при покупці комплексне обслуговування кондиціонерів, Полтава рекомендує звертатися в компанію Air Flow.

Перелік робіт, які виконуються при обслуговуванні кондиціонера
Фахівці полтавської компанії Air Flow виробляють технічне обслуговування систем кліматичного контролю за однією із схем:

разове (при підозрі на несправність);
двічі на рік (навесні - перед початком спеки, восени - перед похолоданням);
техобслуговування кондиціонерів по індивідуально складеним графіком.
Перелік робіт включає:

візуальну і внутрішню діагностика пристрою за допомогою огляду;
перевірку з подальшим очищенням випарника, конденсатора, теплообмінника, фільтрів, дренажної системи;
вимір температурних показників робочого тиску і вихідного потоку в кліматичній системі;
перевірку кількості фреону, цілісності електроз'єднань, термоізоляції фреонопровіда.
Навіщо потрібне сервісне обслуговування кондиціонерів?
Практика застосування різних кліматичних систем показує, що вчасно проведене техобслуговування продовжує їх термін служби 90% і перешкоджає виникненню поломок на 100%.

Якщо вчасно не здійснити обслуговування кондиціонера в Полтаві і в інших містах України, це призведе до порушення термодинамічних функцій внаслідок забруднення. Пристрій стане гірше охолоджувати або менше виділяти тепла.

Функціонуючи в посиленому режимі, буде витрачати більше електроенергії. Це сприяє витраті більшої кількості фреону і його витоку.

Відсутність регулярного обслуговування кліматичних систем негативно позначається на здоров'ї, так як в процесі експлуатації у внутрішньому блоці кондиціонера утворюються бактерії і мікроби. Виникають неприємний запах, нежить і сльозотеча, яку ті, хто не знає, називають «алергією на кондиціонер».

Тому необхідна регулярна обробка парогенератором або спеціальним антисептичним препаратом.

Що потрібно, щоб самостійно провести сервісне обслуговування кондиціонера?
Щоб самостійно зробити технічне обслуговування свого кондиціонера, слід:

ретельно почистити внутрішній блок і теплообмінник;
прибрати з конденсатора зовнішнього блоку пил, тополиний пух, листя, пташиний послід;
почистити турбіну - робоче колесо, яке забезпечує подачу повітря.
Також необхідно перевірити кількість холодоагенту і його тиск у стані на холод, не нижче -15 C.

Для цих цілей буде потрібно спеціальний манометрический набір. Нормальні показники: для фреону R-22 - 4,2 бар, R-410 - 8,5-9 бар.

Якщо вони менше, то потрібна заправка кондиціонера.

Все це можна зробити самостійно, але потрібно мати вільний час, певні навички і обладнання. Так як через незнання можна випадково спровокувати поломку, довірте цю процедуру досвідченому майстрові компанії Air Flow. Він проведе більш детальну діагностику і глибоку чистку блоків з подальшим знезараженням антисептиком

Які роботи входять в технічне обслуговування?
Внутрішній блок:

пошук і усунення механічних пошкоджень вузлів та корпусу;
чистка антисептичними засобами повітряних фільтрів, повітрозабірних решіток і теплообмінника;
оцінка ККД роботи системи дренажу;
оцінка працездатності пульта д / у і електричного двигуна;
перевірка механізму жалюзі.
завмер температури повітряної маси на вході і виході.
Зовнішній блок:

оцінка стану реле двигуна, вентилятора, запобіжника;
перевірка ККД нагрівача, наявності вологи всередині фреонової магістралі
витоку холодоагенту;
визначення величини компресорного пускового і робочого струму;
вимір всіх робочих параметрів кондиціонера в режимах обігріву і охолодження приміщення;
виявлення сторонніх шумів в роботі компресора.
При виявленні порушень в показниках роботи кондиціонерів (за винятком гарантійних випадків) розробляється кошторис, в якій вказуються всі несправності, ціна їх ремонту в Полтаві. На основі цієї інформації розробляється рахунок для клієнта.

Не чекайте поки у вашому кондиціонері з'являться поломки, а проводите регулярне технічне обслуговування за допомогою майстрів компанії Air Flow.

Ми працюємо не тільки в місті Полтава і в радіусі 200 км від нього, але і по всій Полтавській області, а також в Харківській, Кіровоградській і Сумській областях.

Контакти організації
  • Адреса з описом: 36004, місто Полтава, вулиця Головко 8
Юридична назва
ПП Сафонов
ТОВ "Airflow" - Кондиціонери Логотип
Підкатегорія
Системи кондиціювання
встановлення обладнання