ТОВ "Комп'ютерні та інформаційні технології"

Надіслав: admin , дата: вт, 04.30.2019 - 11:10
Скриншот сайту ТОВ Компютерні та інформаційні технології

ТОВ «Комп'ютерні та інформаційні технології» (КІТ)
Компанія "КІТ" заснована в 2001 році. Основним нашим продуктом є системи автоматизації, розроблені українськими програмістами на базі міжнародної платформи "1С: Підприємство", а сфера діяльності - інформаційні технології (IT).

КІТ входить в громадську організацію «Спілка Автоматізаторів Бізнесу» (САБ). САБ об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS", "1С: Підприємство" і ін.

Всім давно відомо, що найпопулярніший продукт для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку - це «Бухгалтерія». Але далеко не всі знають, що існують різні версії програм "1С: Підприємство", які оптимально підходять і використовуються для оптимізації різних бізнес-процесів. Система конфігурацій "1С: Підприємство 8" по праву вважається найбільш затребуваною серед підприємств України.

Ліцензійна програма "1С: Підприємство" - це надійність в завтрашньому дні, так як з її допомогою керівники можуть оперативно отримувати повну інформацію про те, що відбувається в компанії і своєчасно приймати обгрунтовані рішення.

Контакти організації
Факс 611 840
Людмила Белоконь (Менеджер) +38 (098) 944-80-30
  • Адреса з описом: місто Полтава, вулиця Желвакова, 3, квартира 33
Юридична назва
ТОВ "Комп'ютерні та інформаційні технології"
Логотип ТОВ "Комп'ютерні та інформаційні технології"
Повна назва компанії
Товариство з обмеженою відповідальністю комп'ютерні та інформаційні технології
ЄДРПОУ
32844373
Дата реєстрації
23.01.2004
Керівник
Ошкодьоров Дмитро Вячеславович
Категорія
програмне забезпечення
Підкатегорія
продаж ПО
встановлення ПО