Туристичне агентство "Tour weeke-end"

Надіслав: redaktor , дата: сб, 06.27.2020 - 12:24

«TOUR WEEKEND» - це незабутні подорожі, екскурсії по Полтаві і найкрасивішим містах України, зустрічі з незвичайними людьми, якими багата наша земля.

Мета туристичного агентства «TOUR WEEKEND» - показати полтавцям і жителям інших міст незвичайну України і нашу рідну Полтавщину.

Полтавщина - привабливий туристичний край, багатий історією, культурою, неповторними традиціями!

Полтавська область переповнена цікавими туристичними об'єктами. У наших турах ви зможете відвідати такі маршрути: «Слідами Гоголя»; «Опішня - столиця українського гончарства»; «Гадяч - гетьманська столиця, місто козацької слави»; «Більське городище - скіфський Гелон»; «Шевченківські місця Полтавщини»; «Полтавські піраміди» і багато інших

Ми створюємо авторські маршрути по містах України і возимо своїх туристів в Харків, Київ, Дніпро, Одесу, Умань, Чернігів, Черкаси, Вінницю, Львів, Кам'янець-Подільський, Білу Церкву та інші міста. Відвідуємо дивовижні місця в Карпатах і Закарпатті. Кожен маршрут збудований таким чином, щоб наші туристи змогли не тільки побачити головні пам'ятки і познайомитися з історією міста, а й потрапити в його найпотаємніші місця, спробувати місцеву кухню, познайомитися з місцевими жителями і дізнатися, чим живе і дихає те чи інше місто. Іншими словами - відчути і почути його душу.

Наша Україна - це наші унікальні люди, сильні і вільні духом. В наші тури ми запрошуємо провідників, майстрів, талановитих гідів, які діляться з туристами знаннями, досвідом і любов'ю до свого краю. Це чарівники і чарівниці, які роблять наш світ світлішим, чистішим, красивішим.

«TOUR WEEKEND» - це кожен з нас, тому що ми любимо свою країну і хочемо дізнатися її історію, побачити її неповторну красу, відчути її Силу і наповнити своєю Любов'ю. Вас чекають незвичайні маршрути, унікальні зустрічі, знайомства і багато радісних відкриттів.

Через дотик до духовної спадщини своєї країни, ми робимо чистіше і багатше себе і своїх дітей. Адже тільки пізнавши свою землю можна її любити і берегти.

Ми запрошуємо всіх бажаючих в цікаві тури по Україні, щоб наповнитися її енергією і Силою, познайомитися з цікавими людьми і привнести свій внесок у духовне відродження рідної землі.

Наша Україна - це диво дивне, диво дивне! Приєднуйтесь до нас і ми покажемо вам самі незвичайні куточки нашої улюбленої землі, наповнимо Ваші вихідні яскравими фарбами!

Туристичні послуги по Україні: Кирилівка, Федотова коса, Бердянськ, Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Коблево, Затока

Контакти організації
  • Адреса з описом: місто Полтава, вулиця Н.Базар, 32 офіс 3 (Торговий дім "Єлена") 3 поверх
Категорія
Туризм
Підкатегорія
туристична агенція