Перейти до основного вмісту

ТзДВ "Полтаватрансбуд"

Надіслав: redaktor , дата: пн, 12.18.2023 - 19:04

ТзДВ "Полтаватрансбуд" - це будівельна компанія, що спеціалізується на широкому спектрі будівельних послуг. Наша компанія виконує будівництво житлових будинків, проводить ремонтно-будівельні роботи, займається проектуванням та надає інженерні послуги. Ми маємо висококваліфікованих та досвідчених співробітників, які забезпечать вам високоякісне виконання будь-яких будівельних робіт за доступними цінами.

Наша компанія має багаторічний досвід успішної роботи на ринку будівельних послуг. Ми завжди дбаємо про задоволення наших клієнтів і виконання всіх робіт у відповідності з усіма вимогами та стандартами. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасні технології, щоб забезпечити якість та довговічність будівельних об'єктів.

Наша компанія також займається розробкою та реалізацією індивідуальних проектів, враховуючи всі побажання та потреби клієнта. Ми готові надати повний спектр послуг - від планування до виконання будівельних робіт. Крім того, ми здійснюємо ремонтні роботи з використанням сучасних технологій та матеріалів, щоб забезпечити якість та надійність конструкцій.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Старий Поділ, 4
Голоси відсутні
    Коментарі