WaterBaby - Дитячий тренер з плавання в Полтаві

Надіслав: admin , дата: ср, 10.23.2019 - 16:11
Image
WaterBaby - Дитячий тренер з плавання в Полтаві

Раннє плавання зацікавило її ще сім років тому, коли народилася донька Аліса. Спочатку дівчинка полюбила воду і прекрасно почувала себе на заняттях в домашній ванні, поки не почалися експерименти з пірнанням. Коли народився маленький Матвейчик, Руслана вже прочитала про плаванні все, що могла, тому впевнено розпочала занять з одного місяця. Але відсутність систематичності і практичних навичок позначалися на результатах.
Одного разу Руслана натрапила на корисну інформацію на сторінках школи Water Baby, і вже залишилася там назавжди. Тому що не просто знайшла відповіді на питання, а побачила, що методика, яку вона так шукає для своїх дітей, вже існує. Безпечна, легка, заснована на іграх і задоволенні малюка авторська методика Юлії Собуцький. Так Руслана Володарська стала інструктором раннього плавання в Полтаві, щоб ніжно вчити дітей любити воду.

Руслана Володарська насамперед хотіла бути люблячою мамою, яка на сто відсотків може присвятити себе дітям. Тому раннє плавання цікавило її, як найкраща методика всебічного розвитку немовлят. Серед великої кількості інформації навколо вона намагалася знайти корисну та займатися зі своїми дітьми самостійно. Виявилося, що все набагато складніше: без глибоких знань і практики якісно проводити заняття з дітьми неможливо.
Спочатку школа Water Baby стала для Руслани тим острівцем правдивої інформації, який вона так шукала. А потім, виникло бажання стати інструктором раннього плавання, але це ще не було рішення. Підтримка чоловіка стала тим поштовхом, який потрібен був Руслані. Так в Полтаві з'явився сертифікований інструктор з серйозною підготовкою.
Руслана не просто проводить індивідуальні та групові заняття з плавання для дітей, а шукає особливий підхід до кожного малюка. Вона впевнена, що тільки ніжністю і особливим м'яким підходом можна створити умови, при яких дитина полюбить воду назавжди. А там де любов, будуть і досягнення, на все свій час.
Сьогодні Руслана Володарська є офіційним представником Міжнародної Федерації дитячого плавання в Полтаві. Вона займається з немовлятами від двох тижнів до трьох місяців в домашній ванні, а старших запрошує в басейн. Якщо ви пропустили цей період, не опускайте руки: Руслана також вчить плавати дошкільнят і молодших школярів.

Запис на заняття проводиться по телефону 38066 107 67 25.

Акватренер Руслана Володарська: "Кожна дитина незвичайний, і кожен батько хоче для своїх дітей найкращого! Разом з вами, ми подаруємо вашим малюкам не тільки здоров'я і радість, а й міцні нитки прихильності до свого дорослій людині, які залишаються на все життя!"

Офіційний представник міжнародної федерації інструкторів дитячого плавання в Полтаві.

Плавання в домашній ванні , від 2 неділь до 3-4 місяців.
Заняття в басейні, від 3-ох місяців до 6 років.
Індивідуальні заняття в басейні, батьки-дитина-конструктор.
Групові заняття в басейні, в групі до 8 мам/пап з дітьми.
Подолання аквафобії у діток і дорослих.

Image
індивідуальні заняття з плавання
Image
WaterBaby - Дитячий тренер з плавання в Полтаві
Контакти організації
  • Адреса місто Полтава
  • Email waterbaby.poltava@gmail.com
Руслана +38 (066) 1076725
Голоси відсутні
Категорія
Навчання
Підкатегорія
для дітей
гуртки
басейн
Хеш Теги
тренер для малюків
заняття в басейні
плавати з дитинства
групові заняття
індивідуальні
    Коментарі