Перейти до основного вмісту

Магазин "Мобістайл" (Шевченка)

Надіслав: admin , дата: пн, 02.01.2021 - 23:11
Image
Магазин "Мобістайл" (Шевченка)

MobiStyle - динамічно розвивається, з бездоганною діловою репутацією, метою якої є максимальна доступність мобільного зв'язку та цифрової техніки.
Концепція компанії полягає в тому, щоб надати клієнту максимум послуг в сфері мобільного зв'язку, якісно і за короткий період часу.
Компанія «MobiStyle » - один з лідерів продажів засобів мобільного зв'язку і надання сервісних послуг з ремонту та обслуговування мобільних телефонів, комп'ютерів та цифрової техніки в місті Полтава. Успішно працює на даному ринку вже 13 років. В останні 4 роки активно освоює ринок продукції Apple. Компанія включає 15 магазинів і 2 сервісних центри.
Компанія "MobiStyle" постійно удосконалює організаційну структуру, впроваджує сучасні стандарти обслуговування, оптимізує асортиментний ряд, пропонує споживачам нові види послуг. Компанія MobiStyle успішно справляється з усіма труднощами, зумовленими швидким зростанням, що дозволяє їй залишатися однією з кращих на полтавському ринку з продажу мобільних телефонів і цифрової техніки.

Наші цінності


Головна наша цінність - це наші клієнти і їхні інтереси, які стають нашими загальними цілями.
Ми не економимо на наших клієнтах і якості виконуваних послуг в надії на відповідну подяку і розташування наших клієнтів, які вони передадуть своїм знайомим і друзям.
Наша цінність - наші співробітники, їх досвід і професіоналізм, які ми спільно використовуємо для найкращого виконання взятих на себе зобов'язань.
Особисті цілі співробітників, при поєднанні яких з цілями компанії ми досягаємо результату.
Компанія прагне до створення найбільш комфортних умов роботи для своїх співробітників, до створення почуття впевненості в своєму майбутньому для найбільш ефективної їх віддачі роботі, розкриття талантів і здібностей.
Ми постійно вдосконалюємо методи і засоби роботи, день у день прагнемо до поліпшення якості виконання поставлених завдань.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Шевченка, 44, офіс 205
Голоси відсутні
Підкатегорія
Хеш Теги
магазин телефонів
адреса магазину
телефон
    Коментарі