Перейти до основного вмісту

Техніка

ПП "Артком Електроніка"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:35

ПП "Артком Електроніка" - компанія, яка спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі комп'ютерною технікою, комплектуючими, оргтехнікою, витратними матеріалами, а також надає послуги з ремонту комп'ютерної техніки.

ПП Бугаєнко

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:34

ПП Бугаєнко - компанія, що спеціалізується на установці супутникових антен Віасат у місті Полтава та його околицях. Наша команда має багаторічний досвід у цій галузі та готова надати якісні послуги з установки, налаштування та обслуговування супутникових систем.

PП Ткачук "Robotex"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:33

ПП Ткачук "Robotex" - компанія з міста Полтава, що спеціалізується на продажу комп'ютерної техніки, витратних матеріалів, оргтехніки та програмного забезпечення. Також надає послуги з ремонту оргтехніки та картриджів.

ПП "Ксовіт"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:33

ПП "Ксовіт" - це компанія, яка спеціалізується на ремонті оргтехніки та продажу, оновленні та заправці картриджів. Наші професійні та досвідчені спеціалісти забезпечать високоякісний ремонт вашої техніки, а також нададуть консультації щодо підтримки обладнання.

ПП "В Плюс"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:33

ПП "В Плюс" займається продажем, ремонтом та обслуговуванням комп'ютерної техніки, комплектуючих, копіювальної техніки та оргтехніки. Також надає послуги з ремонту комп'ютерної техніки, копіювальних машин, продажу витратних матеріалів та програмного забезпечення.

Магазин і сервісний центр "Iroom"

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:33

Магазин і сервісний центр "Iroom" знаходиться за адресою: місто Полтава, вулиця Соборності, 31. Надаємо послуги з продажу та ремонту мобільних телефонів, а також аксесуарів до них. Також у нас ви зможете придбати комп'ютерну техніку та скористатися послугами з її ремонту.

ПП Ремонт техніки

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:30

Компанія ПП Ремонт техніки займається професійним ремонтом мобільних телефонів, цифрових фотоапаратів та планшетів. Наші кваліфіковані майстри з великим досвідом гарантують якісний ремонт техніки різних марок.

ПП Несс

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:30

ПП Несс - компанія, що спеціалізується на продажу комплектуючих, програмного забезпечення, комп'ютерної периферії та оргтехніки. Ми пропонуємо високоякісний товар за доступними цінами. Наші фахівці з радістю нададуть консультацію щодо вибору необхідних компонентів для Вашого комп'ютера.

ПП Капітан

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:30

Компанія "Капітан" спеціалізується на продажу та ремонті комп'ютерної техніки, а також заправці картриджів. Наші професійні техніки здійснюють ремонт будь-яких ноутбуків, ПК, моніторів та іншої комп'ютерної техніки.

Салон-магазин Золотий слон

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:29

Салон-магазин Золотий слон - це магазин з продажу і ремонту копіювальної техніки, комп'ютерної техніки і комплектуючих, витратних матеріалів та програмного забезпечення. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів високої якості за доступними цінами.