Перейти до основного вмісту

Салон-магазин Золотий слон

Надіслав: admin , дата: вт, 12.19.2023 - 22:29

Салон-магазин Золотий слон - це магазин з продажу і ремонту копіювальної техніки, комп'ютерної техніки і комплектуючих, витратних матеріалів та програмного забезпечення. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів високої якості за доступними цінами. Наші кваліфіковані спеціалісти здійснюють професійний ремонт техніки та завжди готові надати кваліфіковану консультацію.

Наш магазин пропонує нові моделі копіювальної техніки, комп'ютерів, ноутбуків, принтерів, а також різноманітні комплектуючі для комп'ютерів. Ми також маємо великий вибір витратних матеріалів, таких як картриджі для принтерів, папір для копіювальних апаратів, а також програмне забезпечення для будь-яких потреб.

Наші спеціалісти з великим досвідом готові взятися за будь-який ремонт техніки. Ми використовуємо тільки якісні запчастини і завжди гарантуємо надійний ремонт вашої техніки.

Приходьте до нас і ми з радістю допоможемо вам підібрати необхідну техніку або вирішимо проблеми зі щось, що вже у вас є. Ви отримаєте якісний товар та висококваліфіковану підтримку від нашої команди.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Шевченка, 102
Голоси відсутні
Категорія
Хеш Теги
магазин
Продаж
Ремонт
техніка
витратні матеріали
програмне забезпечення
    Коментарі