ТОВ "ПМЗ Денасмаш"

Надіслав: admin , дата: вт, 01.23.2018 - 22:04

ТОВ "ПМЗ Денасмаш" - амбітна компанія-виробник з відомим ім'ям і довгою історією становлення та успіху. Більше 40 років ми присутні на вітчизняному ринку, пропонуючи нашому покупцеві нові рішення питань промислового та побутового призначення. Ми постійно освоюємо нові виробничі напрямки, формуючи виробництво замкнутого циклу. На сьогоднішній день ми з упевненістю можемо заявити, що є професіоналами в наступних питаннях:

Виробництво, продаж, ремонт редукторів і мотор-редукторів будь-якої складності;
Виробництво ліній гранулювання і брикетування біомаси;
Виробництво, продаж, монтаж та обслуговування твердопаливних котлів для побутових і виробничих приміщень будь-якої площі;
Виробництво паливних пелет з лушпиння соняшнику;
Продаж тепла;
Проектування "під ключ" опалювального обладнання, систем водопостачання, ліній гранулювання і брикетування;
Обробка металу і плазмова різка металу;
Транспортні послуги.
Наша продукція відома і успішно працює більш ніж на тисячі підприємств України, Польщі, Білорусі, Молдови, Азербайджану, Грузії, Російської Федерації.

Серед клієнтів ТОВ "ПМЗ" Денасмаш "як великі підприємства, так і приватні особи, бюджетні організації і держустанови. Ми намагаємося приділити якомога більше уваги нашому покупцеві, шукаємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і робимо неможливе для здійснення всіх задумів.
----------------------------------------------------------------------------------

Котли твердопаливні, водонагрівальні; побутові і промислові виробництво, продаж, ремонт, сервісне обслуговування
Обігрівачі промислові виробництво, продаж
Пальники пеллетние автоматичні виробництво, продаж
Редуктори циліндричні, кранові, черв'ячні, циліндро-черв'ячні виробництво, продаж, ремонт
Мотор-редуктори циліндричні співвісні, циліндро-черв'ячні, черв'ячні, планетарні виробництво, продаж, ремонт
Устаткування для виробництва біопалива Преси брикетировочні, гранулятори виробництво, продаж
Лінія гранулювання для переробки біомаси (лушпиння насіння, деревних відходів, комбікормів) розробка, виготовлення, сервісне обслуговування
Запчастини, деталі до грануляторів швидкохідний вал-шестерня (нижній вал), проміжний вал - шестерня (середній вал), шестерня середнього вала (проміжний вал), головний тихохідний вал (планшайба), хомути кріплення матриці, ролики, обичайки, вал шлицевой, плити (ромби), велика (тихохідний
Проектні роботи Розробка та створення нових опалювальних систем згідно із замовленнями
Метал обробка, різання плазмова
Біопаливо Пелети, (біологічне паливо з лушпиння соняшника.) Виробництво, продаж
Прес брикетувальний для виготовлення паливних брикетів з тирси деревини, лушпиння соняшника та відходів зернових культур, відходів переробки льону, гречки, соломи та ін. Виробництво, продаж
Гранулятор для виробництва пелет з різного виду сировини: відходи деревини, солома, торф, лушпиння зернових, лузга соняшника, послід птахів тощо.
Проектування «під ключ» опалювального обладнання, систем водопостачання, ліній гранулювання і брикетування

Історія заводу Денасмаш.

Історія заводу Денасмаш.
1998
Група підприємств Денасмаш розпочала свою історію в 1998 р в Полтаві, Україна. Підприємство займалося механічною обробкою металовиробів, виробництвом і продажем циліндричних і черв'ячних редукторів.
 

2003
Почали виробляти планетарні мотор-редуктори 3-х типорозмірів. Ми активно розвивали власне виробництво: якщо в 1998 р самостійно виробляли тільки 30% деталей, то в 2003 р глибина власного виробництва була 100%. Весь цикл виробництва виконувався на підприємстві:
порізка металу;
токарна обробка;
фрезерування (фрезерний і зубофрезерний ділянку);
координатно-розточна обробка;
шліфувальний;
аргон зварювання;
збірка.
 

2004
Придбали горизонтально-розточний верстат і почали обробляти корпусу циліндричних редукторів типорозмірів до 1000 мм, вагою по 500 кг. Освоїли технологію застосування хімічної полірування.
2005
Створили власний конструкторський відділ, почали проектування власних моделей.
 

2006
Спроектували і почали виробляти екструдери (преси) для виробництва паливних брикетів. Виготовили перший зразок барабанної сушарки для рослинних відходів, з його допомогою почали виробляти паливні брикети з лузги соняшника.
 

2007
Набули великого токарний верстат для обробки валів діаметром до 600 мм і довжиною до 3-х метрів. Збільшили виробничі площі в 2 рази. Виготовили перший твердопаливний котел повітряного опалення.
 

2008
Збільшили верстатний парк в 2 рази. Багато десятків верстатів. Освоїли виробництво ударно-механічних пресів для виробництва брикетів діаметром 50 мм.
 

2009
Почали освоювати виробництво більш складних редукторів, в т ч циліндро-черв'ячні редуктора і мотор-редуктора. Проведена модернізація термічного ділянки, придбали піч для термообробки деталей розміром до 500 мм. Освоїли технологію цементації (поверхневе коксування деталей).
 

2010
Стали виробляти додаткове обладнання:
шнеки
 
аеродинамічну сушку
 
 

2011
Почали виробництво ударно-механічних брикетувальних пресів в 2 рази більше потужністю, продуктивністю 700 кг / год.
 

2012
Кількість підприємств клієнтів по Україні перевищила 1000! Найбільші:
Мотор-Січ
Крюківський вагонобудівний завод
Кернел груп
Яблуневий Дар
КМЗ Індастріз
Одесакабель.
ХЗПТО Харківський Завод Підйомно-Транспортного Обладнання
Липецький металургійний завод
НКМЗ Новокраматорський Машинобудівний завод.
Королівський смак.
Кременчуцький сталеливарний завод
Полтавський ГЗК
Активно поставляли продукцію на експорт:
Білорусь
Казахстан
Росію
Азербайджан
Узбекистан
В'єтнам
Алжир (тропічне виконання)
 

2013
Збільшення виробничих площ в кілька разів, одна тільки зона механічної обробки до 7000 кв.м.! Збільшення верстатного парку в 3 рази! Придбали Швейцарський верстат Micron, трёхосевой, фрезерний, з ЧПУ управлінням, з точністю обробки до 1 мкм. Придбали гнучкі верстати з поворотним столом з довжиною гнучкі 4 м і товщиною листа до 4 мм. Почали виробництво великих промислових водогрійних котлів. Освоїли випуск 200 типорозміру черв'ячного редуктора.
 

2014
Зробили модернізацію термічного ділянки: установка ТВЧ потужністю 120 кВт, це найсучасніша і найпотужніша в Полтаві, таких всього 4 шт в Україні. Придбали термічну піч для обробки деталей 800 мм на 1200 мм. Виробляли водогрійні котли 20, 30, 100, 250 кіловат.
 

2015
Почали виробляти шнеки із змінним кроком. Конструкторський відділ підприємства зріс до 10 осіб, з них 6 займається котельним обладнанням. Це дозволило збільшити глибину автоматизації котлів:
контроль теплоносія на вході і виході
контроль CO
контроль подачі повітря, горіння і підтримки сплячого режиму
поліпшена система пожежної безпеки, пасивного пожежогасіння, захист від загоряння на шнеку.
Для котлів з вертикальними теплообмінниками розроблена унікальна вбудована система очищення труб теплообмінника без зупинки котла. Вона забезпечує прекрасні показники температури відхідних газів. Стали виробляти котли потужністю 500 кВт, 800 кВт, і 1 мегават. Наші котли добре себе зарекомендували в комунальних тепломережах. Денасмаш придбав чеську установку плазмової різки металу з ЧПУ: товщина металу до 200 мм, розмір листа 2х6 метрів, це дозволило збільшити ресурс котла до 15 років.
 

2016
Освоїли виробництво 125-го типорозміру планетарного мотор-редуктора 3-МП. У співвісних мотор-редукторах освоїли виробництво 160-го типорозміру. Розроблена унікальна в світі технологія і лінія переробки золи. Наприклад, котел 500 кВт продукує в добу 500 кг золи. Раніше це було сміття, а тепер - товар. Котли Денасмаш поставляються таким компаніям:
ЧернобайТеплоЕнерго
Кременчуцький Річковий Порт
Полтавський Ботанічний Сад
Полтавський Педагогічний Університет
Інтернат №1 імені Крупської
Інфекційна лікарня м Полтава
відділі охорони здоров'я Золотоноша

а.
 

2017
Денасмаш випускає:
7 моделей черв'ячних редукторів
8 типорозмірів планетарних редукторів.
50+ моделей циліндричних редукторів
15 моделей котлів
Почали виробництво масштабованих повітряних теплогенераторів з можливістю компонувати кілька блоків в одну систему.

2018 рік
- прийнята програма з технічного переозброєння та розвитку підприємства на період 2018-2021гг.
- введено в експлуатацію фрезерно-розточний обробний центр HAAS EC -1600 c унікальними для України технічними характеристиками.

Контакти організації
Юридична назва
ТОВ "ПМЗ Денасмаш"
Категорія
завод