Фітнес клуб "Premium Fitness Club Vitamin"

Надіслав: redaktor , дата: чт, 05.02.2019 - 11:31

Хочете бути здоровими, енергійними, завжди мати відмінну форму і гарний настрій - приєднуйтесь до команди Преміум фітнес-клубу «Вітамін» і міняйтеся на краще!

Серед наших інструкторів найбільшу кількість титулованих змагаються спортсменів. Тренуючись у кращих, Ви досягаєте максимального результату.

Наш клуб оснащений професійним обладнанням, ретельно підібраним для ефективних тренувань наших клієнтів.

Premium Fitness Club VITAMIN пропонує Вам:

тренажерний зал з професійним обладнанням Nautilus (400 кв.м.);
кардіо-зал, оснащений професійним обладнанням Star Trac;
зал єдиноборств;
три студії групових програм (включаючи зону Cicle & Jumping);
студія настільного тенісу;
масаж;
римська, фінська, інфрачервона сауни;
солярій;
басейн.
В Premium Fitness Club VITAMIN працює дитячий клуб, а також є спеціальна програма для тінейджерів - щоб Ви могли займатися фітнесом всією сім'єю.

Тільки в нашому басейні працює унікальна програма для розвитку малюків від 9 місяців. Груднічкової плавання під керівництвом досвідченого фахівця - запорука гармонійного розвитку Вашого малюка, здоров'я і відмінний настрій для мами і дитини.

Premium Fitness Club VITAMIN також пропонує єдиний в місті сквош корт. Тренуйтеся самостійно або пізнавайте динамічний світ сквошу разом з нашими інструкторами.

Кваліфіковані медичні консультанти і інструктора допоможуть розробити індивідуальний режим харчування і тренувань, підбираючи навантаження і раціон з урахуванням поточного стану організму і поставлених цілей.

Грамотно розроблена програма персональних тренувань допоможе плавно увійти в режим регулярних тренувань і назавжди змінить Ваше уявлення про фітнесі.

Завдяки Premium Fitness Club VITAMIN здоровий спосіб життя стає привабливішим і комфортніше. Тут кожен може вибрати для себе оптимальний режим тренувань і, регулярно відвідуючи фітнес-клуб, ставати здоровішими, сильніше, енергійніше.

час роботи:
пн-пт з 07-00 до 22-00
сб-нд з 09-00 до 21-00

Контакти організації
  • Адреса з описом: місто Полтава, вулиця Пилипа Орлика, 40
Товари та Полслуги

Сауна фінська, інфрачервона басейн Фітнес-бар сквош Тренажерний зал СПА Кардіо-зал Групові програми Step Interval, RPM, Jumping, Siretch, Healthy Back, Crossfit, Pilates, Yoga, Body MAx, PSC Дитячий клуб Масаж і гідромасаж солярій кафе

Категорія
Спорт клуб
Підкатегорія
Тренажерний зал
спа
сауна