Перейти до основного вмісту

Краса

Центр подології і нігтьової естетики "Подоестетік"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:20

Центр подології і нігтьової естетики "Подоестетік" пропонує широкий спектр послуг з лікування та догляду за ногами. Наші фахівці здійснюють профілактику та лікування врослих нігтів, видаляють підошовні бородавки, проводять лікування і профілактику гіперкератозу і гіпергідрозу.

Студія "Мікс"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:19

Студія "Мікс" - це сучасний салон краси, розташований у місті Полтава. Наші майстри забезпечать вам професійний манікюр, педикюр, нарощування нігтів та інші послуги з догляду за руками та ногами.

Студія краси "Амазонка"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:17

Студія краси "Амазонка" - це сучасний салон краси в місті Полтава, де ви зможете отримати повний комплекс перукарських послуг: стрижки, фарбування, кератіновие випрямлення, нарощування волосся.

Кабінет косметолога

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:16

Кабінет косметолога в місті Полтава пропонує широкий спектр послуг з догляду за шкірою обличчя та тіла. Від натуральних масок до депіляції восковою методикою - ми пропонуємо професійний підхід та якісний результат.

Косметологічний кабінет Алли Зіміної

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:16

Косметологічний кабінет Алли Зіміної пропонує широкий спектр послуг з догляду за шкірою та краси. Наші професійні косметологи використовують найдієвіші методи і натуральні інгредієнти для досягнення найкращих результатів.

Косметологічний центр Allure

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:15

Косметологічний центр Allure пропонує широкий спектр косметологічних послуг для догляду за обличчям і тілом. Наші професійні косметологи використовують сучасні техніки та технології для досягнення найкращих результатів.

Студія краси Лариси Абрамової Lab studio

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:15

Студія краси Лариси Абрамової Lab studio пропонує повний комплекс послуг з краси та догляду за зовнішнім виглядом. Наші кваліфіковані фахівці забезпечать вам бездоганний педикюр, манікюр, візаж, перукарські послуги, нарощування нігтів, татуаж та перманентний макіяж.

Салон краси "Белс-дизайн"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:14

Наш салон краси "Белс-дизайн" завжди стежить за останніми тенденціями у галузі краси та моди, щоб надавати нашим клієнтам найкращі послуги. В нашому асортименті є різноманітні програми догляду за волоссям, включаючи стрижки, укладання, фарбування та хімічні процедури.

Перукарня "Аллуся"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:14

Перукарня "Аллуся" - це сучасний салон краси, який пропонує широкий спектр перукарських та косметологічних послуг. Наші досвідчені фахівці нададуть вам компетентні поради щодо підбору зачіски, догляду за волоссям та шкірою обличчя.

Перукарня М-Студія

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:14

Перукарня М-Студія надає широкий спектр перукарських послуг у місті Полтава. Наші кваліфіковані фахівці забезпечать вам професійний манікюр та педикюр, нарощування вій, депіляцію восковою стрічкою, тату, візаж, пірсинг, парафінотерапію та масаж будь-якого типу.