Перейти до основного вмісту

Інтернет магазин Rozetka Полтава

Надіслав: admin , дата: ср, 06.23.2021 - 23:54
Image
Інтернет магазин Rozetka Полтава

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні. З 2005 року ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.
Побутова техніка
Інтернет магазин

Години роботи
Зараз закрито (
понеділок: 10:00-21:00
вівторок: 10:00-21:00
середа: 10:00-21:00
четвер: 10:00-21:00
п'ятниця: 10:00-21:00
субота: 10:00-21:00
неділя: 10:00-18:00

Наша мета − бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим і добрішим. Тому й пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо побутову техніку, електроніку, прикраси або вино. Ми допомагаємо знайти саме те, що треба, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. Rozetka − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і даємо змогу мріяти сміливіше. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим просто зараз.

Щастя починається з простих речей

І ми допомагаємо ці речі знайти: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватись і швидше прогресувати; хазяйновитим даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо величезні офлайн-магазини, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був найкращий у світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічній частині справи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться якомога менше спілкуватися з людьми − для цього у нас є поштомати: зробили замовлення, вибрали поштомат, забрали дорогою додому чи на роботу. Все.

 

 • 3.9 млн

  доступних до покупки товарів

 • 789 млн

  користувачів відвідали Rozetka в 2018 році

 • 81%

  наших покупців повертаються

 • 2.5 млн

  відвідувачів в день

Зручна доставка

І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою. Ми доставляємо замовлення по Києву протягом одного дня, а по Україні − на наступний день. Усе − без передоплати, якщо потрібно − у кредит. Оплата готівкова або безготівкова − як вам зручніше.

 

Умови доставки та оплати

Далі − більше

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало запитання «де знайти щось потрібне». Тому сьогодні ми не тільки найбільший онлайн-ритейлер, а ще й майданчик для продавців. Хтось почне з нами свій перший бізнес (або розширить наявний), а хтось − привезе в Україну продукти, яких поки що немає. Це вигідно всім: і покупцям, і продавцям, і навіть нам − адже так ми допоможемо більшій кількості людей стати трохи щасливішими.

Image
Інтернет магазин Rozetka Полтава
Image
Інтернет магазин Rozetka Полтава
Контакти організації
 • Адреса місто Полтава, вулиця Небесної Сотні, 10/19
Голоси відсутні
  Коментарі