Перейти до основного вмісту

НПО "Промэлектроника"

Надіслав: admin , дата: пн, 07.12.2021 - 13:02
Image
НПО "Промэлектроника"

НВ ТОВ «Промелекторніка» була заснована 18 лютого 1992 р. в м. Полтава, де і зараз знаходиться. Фірма «Промелектроніка» була утворена спеціалістами інженерами-електроніками, які займалися обслуговуванням і ремонтом станків з числовим програмним управлінням, тому і назва її походить від назви відділу «Промислової електроніки» Полтавського тепловозо-ремонтного заводу, які і створили основу новоствореної фірми. На той час це був самий досвідчений відділ в м. Полтава і своєму галузевому міністерстві. Наші спеціалісти літали навіть у Ташкент по питанню станків ЧПУ. Разом з розвалом Радянського Союзу стало питання подальшого розвитку відділу і новостворена фірма відправилась із гавані соціалістичного підприємства у капіталістичні бурхливі води. Очолив її начальник відділу, а тепер директор фірми.
Дуже швидко стало зрозуміло, що ситуація в промисловості не найкраща і кількість станків ЧПУ в обслуговуванні не збільшується, а зменшується. Тому в сферу обслуговування фірми були включені копіювальні апарати, комп’ютери, принтери. Трохи пізніше у 1992 році НВТ Промелектроніка стала офіційним дилером компанії XEROX в Полтавській області, що дало дуже великий поштовх в її розвитку. Так як компанія XEROX проводила велику роботу по навчанню інженерів і менеджерів усіх своїх дилерів з питань менеджменту, маркетингу, організації роботи фірми, інженерних питань експлуатації та ремонту техніки.
Успіхи в питанні продажу та обслуговуванні копіювальної техніки дозволили перейти до організації продажу побутової та аудіо-відео техніки та їх сервісного обслуговування. Були підписані сервісні договори із рядом відомих брендів побутової та аудіо-відео техніки. Було налагоджено виготовлення комп’ютерних системних блоків «Capital» та «Expert» та отримані сертифікати якості на них. Розвиток фірми дозволив створити в Полтаві великий сервісний центр побутової, аудіо-відео техніки, та офісної техніки, магазин із продажу побутової та аудіо-відео техніки, магазин із продажу офісної техніки та копіювальної техніки. Подальший розвиток фірми дозволив створити в районних центрах філії, які працювали з усім асортиментом товарів основного підприємства та надавали сервісні послуги з ремонту. Розвиток асортименту пропонованих товарів та послуг йшов за попитом і доповнювався товарами, які мали у собі електронні системи керування:
газові двоконтурні котли, їх монтаж та обслуговування;

Комп'ютерна техніка монітори, ноутбуки продаж
Копіювальна техніка сканери, принтери, ламінатори
Ноутбуки
Витратні матеріали
комплектуючі комп'ютерні
Телевізори
Холодильники
Пральні машини
Дрібнопобутової техніка праски, електрочайники
Вентилятори
Поліграфічні послуги центр оперативної поліграфії
Тиражування повнокольорових буклетів, листівок
Програмне забезпечення
устаткування проекційне
Системи відеонагляду
Телефонні апарати
радіотелефони
факси
Міні АТС
Знищувачі документів
фотокамери цифрові
Плазмові панелі
Домашні кінотеатри
відеокамери
Музичні центри
магнітоли
Меблі офісні (комп'ютерні столи, стільці, крісла)

Наші інші магазини:
Магазин "Світ електроніки"
місто Полтава, вулиця Європейська (Фрунзе), 66

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Дмитра Коряка, 11/13
Магазин "Світ електроніки" Європейська (Фрунзе), 66 +38 (0532) 615620
Сервісний центр на вулиця Європейська, 66 +38 (050) 4046085
Юридична назва
НПО "Промэлектроника"
Average: 5 (1 голосувати)
    Коментарі