Приватний розплідник "СадВлад"

Надіслав: admin , дата: пн, 12.16.2019 - 17:27
Приватний розплідник "СадВлад"

Шановні садівники !!! Наш сімейний розплідник виник як захоплення, яке з часом об'єднало всю нашу родину. Розплідник "Сад Влад" заснований в 2006 році. Загальна площа нашої ділянки становить 1,5 га. Розташований в Полтавській обл., Поруч з трасою Київ-Харків в 15 км від Полтави (в сторону Києва) с. Циганське. Основним видом нашої діяльності є вирощування та реалізація безвірусного садивного матеріалу плодово-ягідних культур власного виробництва. На даний момент, наш розплідник пропонує Вам: малина; смородина, ожина; агрус; жимолость; актинидия; кизил; фундук; лохина; журавлина; липа, Гумма, лимонник, хеномелес, калина, чорноплодная горобина (аронія), А також плодово-ягідні ПЛОДОВІ ДЕРЕВА такі як: яблуні, груші, абрикос, персик, нектарин, сливи, алича, вишні та черешні.

Ми цінуємо добрі національні традиції і також прагнемо знаходити і розводити нові, цікаві, продуктивні і більш стійкі до нашого клімату плодово-ягідні рослини. У наш час селекціонери в Україні, Росії та в усьому світі просто вражають своїми знахідками! Ми хочемо, щоб їх досягнення прикрашали нашу землю, дарували багатий і здоровий врожай.

У нашому розпліднику саджанці реалізуються з грунту і в закритою кореневою системою, що забезпечує, високу приживлюваність. Посадковий матеріал відповідає обраному покупцям сорту. Ми постійно оновлюємо і розширюємо наш асортимент, враховуємо зауваження і побажання садівників.

Щороку розплідник "Сад Влад" бере участь в спеціалізованих виставках України (Полтава, Харків, Київ, Кіровоград, Миколаїв, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та ін.), Де Ви теж зможете придбати нашу продукцію.

Якщо Вам важко зробити вибір або Ви ще новачок, не соромтеся, пишіть або телефонуйте, ми дамо Вам консультації по всім Вашим питань. Ми завжди готові поділитися з Вами своїм досвідом, як перетворити клопоти на дачі або заміській ділянці в радість і задоволення.

           Дякуємо за інтерес до нашої колекції. Вдалого Вам вибору !!!

З повагою, "Сад Влад".

Контакти організації
Латиш Валентина +38 (099) 328 50 66
латиш Ігор +38 (095) 206 41 65
  • Адреса з описом: Полтавська область,  Полтавський район, село Циганське, траса Київ-Харків, орієнтир пам'ятник Воїнам слави.
Приватний розплідник "СадВлад" - наша продукція
Приватний розплідник "СадВлад" - поле з саджанцями
Приватний розплідник "СадВлад" - малина
Приватний розплідник  - малина сортова "патриція"
Приватний розплідник  - малина сортова
Приватний розплідник  - малина сортова "феномен"
Приватний розплідник  - малина різних сортів
Приватний розплідник
Приватний розплідник  - малина гарного сорту
Приватний розплідник  - малина рожева
Приватний розплідник  - малина
Приватний розплідник  - малина жовта
Приватний розплідник
Приватний розплідник
Приватний розплідник квіти
Підкатегорія
Сад розплідник