Перейти до основного вмісту

Салон-магазин Nuga Best

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:13

Салон-магазин 'Nuga Best' пропонує точковий масаж на унікальному обладнанні 'Нуга Бест'. Ми знаходимося за адресами: місто Полтава, вулиця Гоголя, 38 та місто Полтава, вулиця Івана Мазепи, 59. Наші години роботи: Пн.-Пт. з 8:00 до 17:00, Сб. з 9:00 до 11:00. Також ми продаємо масажер Нуга Бест (NUGA Best).

Наш салон-магазин пропонує різноманітні послуги, пов'язані з масажем та здоров'ям. Ми пропонуємо клієнтам насолодитися відпочинком та відновити своє тіло за допомогою особливих процедур та методик. Наші фахівці з великим досвідом допоможуть вам підібрати найкращі методи масажу для досягнення ваших цілей. Ми розуміємо, як важливо мати здорове тіло та налагоджену систему внутрішніх органів, тому зосереджуємося на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Крім точкового масажу, наші фахівці надають консультації з правильного способу життя, вправ для покращення здоров'я, а також рекомендації щодо ведення здорового способу життя. Ми рекомендуємо використання масажера 'Нуга Бест' вдома, щоб підтримувати ефект масажу між відвідуваннями нашого салону.

Контакти організації
Голоси відсутні
Категорія
    Коментарі