Перейти до основного вмісту

Студія засмаги "Vento solare"

Надіслав: redaktor , дата: пн, 11.04.2019 - 14:08
Image
Студія засмаги "Vento solare"

Наша студія загару знаходиться вТД ЦУМі на 3 поверсі. Пориньте в світ сонячного тепла і гарного настрою в соляріях нашої студії засмаги в центрі Полтави! У студії засмаги працюють два турбо солярію Солярій MegaSun Tower pure Energy: довжина ламп два метри, що дозволяє засмагнути від п'ят до маківки система для засмаги плечей x-traTan система обдуву тіла з чотирьох повітряних потоків bodyCool дзеркальний підлогу для посилення засмаги ніг Солярій SonneX magnum Професійна косметика до і після засмаги, яка допомагає зволожити шкіру, запустити виробництво меланіну, зробити загар яскравіше. Гнучка система абонементів і сезонних знижок. Як нас знайти Ми знаходимося в самому центрі Полтави. Просто приходьте в ЦУМ і піднімайтеся на 3 поверх «старої будівлі».

Години роботи
Зараз відкрито ;)
понеділок: 10:00-20:00
вівторок: 10:00-20:00
середа: 10:00-20:00
четвер: 10:00-20:00
п'ятниця: 10:00-20:00
субота: 10:00-20:00
неділя: 10:00-20:00
Image
Студія засмаги Vento solare Полтава
Image
Студія засмаги Vento solare Полтава

Про користь солярія
Почнемо трохи здалеку: щоб кістки були міцними, а мозок і м'язи здоровими, нам необхідні кальцій і фосфор. Якщо просто їсти сир (в ньому багато кальцію) і рибу (джерело фосфору), то запас цих речовин в організмі не збільшиться.

Плюси і мінуси солярію: чим небезпечний штучний загар

Кальцій і фосфор добре засвоюються при наявності вітаміну D. А отримати цей вітамін з їжі неможливо - він синтезується в процесі взаємодії нашої шкіри з сонячними променями.

Тому приймати сонячні ванни - наша природна потреба. І якщо існують проблеми з кістками, то літні сонячні ванни стають просто-таки необхідністю. Тому якщо літо пройшло десь за вікном офісу, то заповнити нестачу вітаміну D може і солярій. Але, як і в усьому, в разі із засмагою важливий баланс. Головне - не перестаратися

солярій

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Соборності, 28/13
Запис в солярій +38 (095) 2205131
Голоси відсутні
Категорія
Підкатегорія
Хеш Теги
Засмага
Полтава
салон краси
адреса солярія
телефон
    Коментарі