Перейти до основного вмісту

Центр подології і нігтьової естетики "Подоестетік"

Надіслав: admin , дата: сб, 12.23.2023 - 15:20

Центр подології і нігтьової естетики "Подоестетік" пропонує широкий спектр послуг з лікування та догляду за ногами. Наші фахівці здійснюють профілактику та лікування врослих нігтів, видаляють підошовні бородавки, проводять лікування і профілактику гіперкератозу і гіпергідрозу. Також у нас ви зможете насолодитися різноманітними видами педикюру, манікюру, покриттям гель-лаком, нарощуванням нігтів та вій, депіляцією, фарбуванням брів та різними видами масажу. Запрошуємо відвідати наш центр і насолодитися якісними та професійними послугами.

Наш центр подології працює з досвідченими фахівцями, які використовують сучасне обладнання та методи лікування. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально, розробляючи оптимальний план лікування та догляду за ногами. Всі наші процедури виконуються в затишній атмосфері, що допомагає клієнтам відпочити та розслабитися під час візиту до нас.

Крім цього, ми надаємо консультації з питань догляду за ногами вдома, рекомендації щодо вибору засобів для догляду, а також допомагаємо у виборі взуття, що відповідає особливостям стопи кожного клієнта. Наші фахівці завжди готові відповісти на усі питання та надати необхідну інформацію, щоб кожен клієнт міг дбати про свої ноги правильно та ефективно.

Контакти організації
  • Адреса місто Полтава, вулиця Чорновола, 2б
Голоси відсутні
Категорія
Хеш Теги
подологія
нігтьова естетика
педикюр
манікюр
нарощування нігтів
масаж
депіляція
фарбування брів
Полтава
    Коментарі